Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Науковий профіль ТИЩЕНКО Д.О.

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ТИЩЕНКО ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
e-mail: tyshchenko_d@knute.edu.ua

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Посада: доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Звання: доцент

Резюме викладача Тищенко Дмитро Олександрович (knute.edu.ua)
Наукові профілі у міжнародних наукометричних базах даних: Scopus
Publons (ResearcherID)
ResearchGate
Сфера наукових інтересів Архітектура комп’ютера, інформаційні системи, кібербезпека, електронний документообіг, безпека інформаційних систем, електронна комерція
Науково-дослідницька робота
  • Тищенко Д. Державне регулювання ринку страхових  послуг у Україні та шляхи його удосконалення / Колективна монографія. Стан та перспективи розвитку фінансової системи України /Під ред. д.е.н. О. Непочатенко – Умань: Видавець «Сочінський»,  2012 – C. 236-242.
  • Тищенко Д. Державне регулювання страхової діяльності в Україні. Інвестиції: практика  та досвід. 2011. №22. С.74-77
  • Тищенко Д. Необхідність вдосконалення системи державного регулювання страхування  в Україні. Ринок цінних паперів України. №9. 2012. С. 95-100.
  • Тищенко Д. Питання аналізу сутності страхових послуг в контексті державного регулювання. Ринок цінних паперів України. №9-10.  2015.  С. 119-124
  • Тищенко Д. Теоретичні підходи до цілей державного регулювання страхового ринку. Економіка та держава. №12. 2016. С. 94-96.
  • Тищенко Д. Державне регулювання страхового ринку України: проблеми комунікації зі споживачами фінансових послуг. Вісник Одеського національного університету. Серія: Економіка (Index Copernicus). 2017. Том 22. Випуск 3 (56). С. 166-169.
  • Тищенко Д. Сучасна регуляторна модель вітчизняного страхового ринку та перспективи її розвитку. Економіст. 2016. №11.  С. 33-37. (RePac).
  • Тищенко Д., Франчук Т. Інституційні інвестори в інноваційній економіці: координати сучасного етапу. Причорноморські економічні студії. 2020. Випуск 52-1.2020. С.100-104
  • Тищенко Д. Оподаткування страхового бізнесу в Україні: в очікуванні змін [Електронний ресурс]. – VIII науково-практична інтернет-конференція «Трансформація фіскальної політики України в умовах євроінтеграції», м. Ірпінь, 1-15 грудня 2016 року.
  • Тищенко Д. Організація державного регулювання  ринку страхових послуг України //Матеріали VІ міжнародної науково-практичної конф. «Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин»,  17-18 травня 2012 р. Умань: Видавець «Сочінський», 2012.- C. 118-119.
  • Тищенко Д. Сучасний стан державного нагляду за страховою діяльністю // Економічна  теорія в умовах глобалізації економіки. Тези доп. і вист. ІV  Всеукр. наук. – практ. конф. студ. і мол. вчених (14-15 березня 2012 р.). – Донецьк: Юго-Восток, 2012. – C. 88-90.
  • Тищенко Д. Міжнародний досвід державного регулювання діяльності страхових організацій / Страховий ринок України в умовах фінансової глобалізації : збірник матеріалів  Міжнар. Наук. – практ. конф. (10-12 жовтня 2012 р., м. Київ). – К.: КНЕУ, 2012. – C. 220-223.
  • Тищенко Д. Страховий ринок України: уроки кризи [Електронний ресурс]. – Науково-практична інтернет-конференція «Створення сильної економіки країни: проблеми та перспективи розвитку, м. Тернопіль, 3 березня 2016 року.
  • Тищенко Д.О Регуляторна модель страхового ринку України: в пошуках компромісу //Інноваційні напрями розвитку страхового ринку України: збірник матеріалів ІІІ Міжнар. наук.-практ. конф. (19-20 квітня 2016 р., м. Київ). – К.: Кт. «Забєліна – Дільковська Т.С. і компанія Київська нотна  фабрика», 2016. – C. 356-358.
  • Тищенко Д. Оцінка результативності антикризових заходів на вітчизняному ринку страхування. І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні інструменти управління корпоративними фінансами» 22 листопада 2017 р. м. Київ
  • Тищенко Д. Трансформація регуляторних підходів на страховому ринку України: фінансові аспекти. IV Міжнародна науково-практична конференція «Страховий ринок України на шляху євроінтеграції», 17-18 квітня 2018 року.
  • Тищенко Д. Іноземний капітал на вітчизняному страховому ринку: компроміс між розвитком та національною безпекою? Збірник матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Корпоративні фінанси: проблеми та перспективи інноваційного розвитку», м. Київ, 12 жовтня 2018 р.
  • Тищенко Д. Новий формат регулювання страхового ринку в Україні. Збірник тез доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання економіки, фінансів, обліку та права в Україні та світі», м. Полтава, 23 грудня, 2019 р.
  • Franchuk T., Tyshchenko D. Secure coordinates of information-network economy: challenges for Ukraine. Modern Science – Moderní věda. 2020. №5. P. 60-67.
  • Цензура М.О., Тищенко Д.О., Франчук Т.М. Лідерські позиції мови програмування JAVA в бізнесі. Нові інформаційні технології управління бізнесом: зб. тез IV Всеукраїнської наук.-практ. конф., Київ: Спілка автоматизаторів бізнесу. 2021 р. с. 488-491. (0,2 д.а.).
  • Bebeshko B., Khorolska K., Desiatko A., Sauanova K., Sagyndykova S., Tyshchenko D. 3D MODELLING BY MEANS OF ARTIFICIAL INTELLIGENCE Journal of Theoretical and Applied Information Technology (Scopus) 31st March 2021. Vol.99. No 6.

16.12.2023
Владислав Котов