Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Науковий профіль СТЕПАШКІНА К.В.

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

СТЕПАШКІНА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
e-mail: k.stepashkina@knute.edu.ua

Посада: асистент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Резюме викладача Степашкіна Катерина Володимирівна (knute.edu.ua)
Наукові профілі у міжнародних наукометричних базах даних Google Scholar
Publons (ResearcherID)
ResearchGate
Сфера наукових інтересів інформаційні системи, інформаційні технології, хмарні технології, електронний документообіг
Науково-дослідницька робота
  1. Розробка інформаційної управляючої системи торговельного підприємства НРАТ/NRAT - National Repository of Academic Texts, Ukraine № (ukrintei.ua)
  2. Проектування інформаційних технологій освітнього середовища
Посібники/підручники
  1. Харченко О.А. Степашкіна К.В. Прогнозування показників успішності ЗВО з використанням нейромережних систем. // Матеріали тез доповідей XІІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Чернігів, 26-27 травня 2022 р.) : у 2 т. / Національний університет «Чернігівська політехніка» [та ін.] ; відп. за вип.: Єрошенко Андрій Михайлович [та ін.]. – Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка», 2022. – Т. 2. 264 с.  199-200 с. http://surl.li/ccwbh
  2. Степашкіна К.В. Перевірка рівня точності прогнозування показників приймальної комісії ЗВО за допомогою нейронних мереж. // Тези доповідей дев'ятої міжнародної науково-практичної конференції «Управління розвитком технологій». Тема: Інформаційні технології розвитку змісту освіти. – К. : КНУБА, 2022. – 87 с. 81-82 с. http://surl.li/ccwah
  3. Рассамакін В.Я., Франчук Т.М., Степашкіна К.В. «Автоматизація бізнес-процесів в системі електронного документообігу // Глобалізаційні виклики розвитку національних економік : тези доповідей ІІ Міжнар. наук.-практ. конф. (Київ, 19 жовтня 2021 р.) / відп. ред. А. А. Мазаракі. – Київ : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2021. – с. 292-295 – Укр. та англ. мовами. ISBN 978-966-918-019-3 DOI: http://doi.org/10.31617/k.knute.2021-10-19
  4. Рассамакін В.Я., Кондратюк С.С. Степашкіна К.В. Методики і бізнес-критерії оцінки систем електронного документообігу. // Тези доповідей дев'ятої міжнародної науково-практичної конференції «Управління розвитком технологій». Тема: Інформаційні технології розвитку змісту освіти. – К. : КНУБА, 2022. – 87 с. 77-78 с. http://surl.li/ccwah
  5. Рассамакін В. Я., Степашкіна К. В. «Захист даних електронного документообігу з досвіду європейських компаній» // IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних систем» : Збірник матеріалів доповідей та тез; м. Київ, 15-16 квітня 2021 року; Київський національний університет імені Тараса Шевченка / 2021р. – С. 142-143.
  6. Савченко Т. В., Сашньова М. В., Степашкіна К. В. «Таксономія атак та механізмів безпеки в мережі» // матеріали наукових семінарів «Кібергігієна. Кібербезпека. Безпека держави». (Київ, 27 листопада  2020р.) – Київ: Київський національний торговельно-економічний університет, 2020. – С. 18-20.
  7. Степашкіна К. В., Бердар К. С. «Безпека в мобільних додатках на системі IOS» // матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Безпека соціально-економічних процесів в кіберпросторі». (Київ, 27 березня 2019р.) – Київ: Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. – С. 181-182.
  8. Степашкіна К. В., Яремич В. Р. «Стеганографія – мистецтво приховування інформації» // матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Безпека соціально-економічних процесів в кіберпросторі». (Київ, 27 березня 2019р.) – Київ : Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. – С. 145-146.
  9. Степашкіна К. В., Шабельник І. Я., Шевченко А. А. «Проблематика кібербезпеки в Україні» // матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Безпека соціально-економічних процесів в кіберпросторі». (Київ, 27 березня 2019р.) – Київ : Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. – С. 75-76.
  10. Chubaievsyi V. I., Kozik O. І., Stepashkina K. V. “Information digital security: crypto currency in blockchain”. // П’ята міжнародна науково-практична конференція «Управління розвитком технологій». КНУБА м. Київ – 2018. С. 58-59.
  11. Степашкіна К. В. «Аналіз фінансової стійкості підприємства як інструмент контролю». // Збірник статей. Аналіз та аудит. КНТЕУ. Київ – 2017. С. 117-123.

16.12.2023
Владислав Котов