Центр досліджень управління сталим розвитком туризму та рекреації

Центр досліджень управління сталим розвитком туризму та рекреації – це міждисциплінарна мережа вчених-дослідників і професіоналів-практиків сфери туризму та рекреації, представників влади і молодих науковців, студентів. Багатогранний характер туризму та рекреації як міжпредметної академічної галузі наук поєднується з різноманітним досвідом та дослідницькими інтересами учасників Центру.

Діяльність Центру фокусується на управлінні сталим та SMART розвитком туризму і рекреації на різних ієрархічних рівнях, розповсюдженні знань.

Фахівці Центру визначають та ініціюють дослідницькі проєкти, критично важливі для реалізації місії Центру, проводять теоретичні та прикладні дослідження, засновані на їх соціально-економічній значущості, і, через наукові публікації, організацію семінарів, круглих столів і конференцій, знайомлять спільноту з ефективними практиками просторового планування, сталого розвитку та управління туризмом і рекреацією, заснованими на обґрунтованих теоріях і принципах.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38(099) 736-57-70   E-mail: psychology@knute.edu.ua

остання редакція 22.02.2024