Дослідницький центр аналітики великих даних

Дослідницький центр аналітики великих даних – це передовий дослідницький центр, що спеціалізується на розвитку і вдосконаленні методів аналізу великих обсягів даних, які генеруються в різних галузях, від бізнесу та науки до громадських послуг. Важливою складовою діяльності центра є розвиток нових методів обробки даних, розробка інноваційних алгоритмів та створення інструментів для взаємодії з великими обсягами інформації.

Робота даного центру сприяє не тільки розширенню технологічних можливостей, але й розумінню комплексних викликів, які виникають у світі великих даних. В дослідженнях активно застосовують технології машинного навчання, штучного інтелекту, аналізу даних в реальному часі та інші передові методи для виявлення патернів, трендів та виняткових відомостей.

Центр є платформою для співпраці між науковцями, індустрійними партнерами та урядовими установами з метою розв'язання конкретних завдань та вирішення викликів у різних галузях, включаючи економіку, медицину, техніку та інші. Дослідники прагнуть активної участі у формуванні та вдосконаленні стратегій трансформації аналізу великих даних.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38(044) 531-49-87   E-mail: a.roskladka@knute.edu.ua

остання редакція 01.03.2024