Оголошеннявсі

ІІ Міжнародний науковий симпозіум «Соціальні комунікації: виклики сьогодення (до Дня журналіста)»

Науково-дослідна робота

ІІ Міжнародний науковий симпозіум

«Соціальні комунікації: виклики сьогодення (до Дня журналіста)»

06.06.2024   15:00    українська,англійська,польська

Місце проведення:

Online-платформа Google-Meet за посиланням

Мета:

Обговорення реалій розвитку та функціонування соціальних комунікацій в Україні та за її межами, нагальних викликів, що постали перед журналістикою, рекламою та PR під час повномасштабної війни, у контексті та розвитку ШІ зокрема; заплановано розгляд тем, пов’язаних з актуальними технологіями та інноваціями у підготовці фахівців галузей медіакомунікацій, журналістики і реклами. У симпозіумі передбачається участь науковців, експертів-практиків, представників вітчизняних та міжнародних громадських організацій.

Тематичні панелі:

тенденції розвитку соціальних комунікацій в Україні та світі;

особливості роботи медійників та рекламістів у нових і традиційних медіа;

питання миру та війни в науково-теоретичному та практичному медіадискурсі;

реалії інформаційної війни, ефективні засоби протидії маніпуляціям у медіа, фактчекінг;

соціальні комунікації в інструментах маркетингу;

медіаосвіта і медіакультура, інноваційні освітні технології підготовки журналістів, рекламістів та PR-фахівців.

Інформація про оплату:

Участь безкоштовна.

Реєстрація – до 31 травня 2024 р.

Контакти:

Файвішенко Діана,

завідувач кафедри журналістики та реклами

d.fayvishenko@knute.edu.ua

тел.: +38 (050) 908 48 10

Шкуров Євген,

доцент кафедри журналістики та реклами

o.dobrodum@knute.edu.ua

тел.: +38 044 531 31 46