Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Геодезія. Землеустрій. Кадастр»

Науково-дослідна робота

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

«Геодезія. Землеустрій. Кадастр»

І етап -02 жовтня 2024 р.

ІІ етап -15 жовтня 2024 р. (Фінал)

українська

Мета:

Заохочення здобувачів вищої освіти до науково-дослідницької роботи, набуття навичок комунікації, генерування ідей і думок; аналіз актуального стану сфери топографії, геодезії та землеустрою і перспектив її розвитку для сталого зростання економіки України в повоєнний період

Порядок проведення:

І етап – у вересні-жовтні учасники, які бажають узяти участь у конкурсі, подають свої роботи на розгляд конкурсній комісії закладу, де вони навчаються. Конкурсна комісія закладу відбирає не більше ніж три найкращі наукові роботи й подає до ДТЕУ для участі у другому турі конкурсу.

До 02 жовтня ЗВО надсилають відібрані наукові роботи (текстову частину, в якій наведено дані про автора та наукового керівника, найменування ЗВО замінюють шифром (шифр не більше від двох слів) та заявку на участь (Дод. 1) на поштову адресу: Україна, 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, ДТЕУ та на електронну адресу конкурсу: geodesy_science2024@knute.edu.ua.

II етап – конкурсна комісія (журі) оцінює роботи на підставі публічного захисту під час проведення фіналу конкурсу в ДТЕУ в дистанційному форматі (відеоконференція).

Фінал конкурсу відбудеться 15 жовтня 2024 року.

Учасник, який надіслав заявку, підтверджує, що наведені в науковій роботі відомості не містять комерційної та іншої таємниці та є власною розробкою, а також він дає згоду щодо надання інформації третім особам, розміщення фрагментів робіт на інтернет-сторінках, в інформаційних виданнях та публікації робіт з обов’язковим зазначенням автора або авторського колективу.

Матеріали з виявленими фактами академічної недоброчесності, порушенням вимог щодо оформлення до участі в конкурсі не прийматимуть.

Вимоги до робіт:

Роботу виконувати українською мовою. Текст друкувати з одного боку аркуша паперу формату А4 (210×297 мм), шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5, кегль – 14, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм. Креслення та ілюстрації, що додано до роботи, потрібно компонувати на аркуші формату А3 або А4. Обсяг наукової роботи не має перевищувати 20 сторінок (без урахування додатків та переліку літературних джерел).

Структура наукової роботи:

1. Титульна сторінка (зазначати лише шифр та назву роботи).
  2. Зміст.
  3. Вступ.
  4. Аналіз здійснених досліджень у межах напрямів, визначених конкурсом.
  5. Матеріали та методи досліджень.
  6. Основні результати досліджень.
  7. Висновки.
  8. Список використаних джерел.
  9. Додатки.

До роботи, за наявності, слід додавати довідки про впровадження результатів, копії патентів, статей авторів тощо. Додаткову інформацію виносити в додатки.

Тематика конкурсних робіт:

• ГІС-технології та дистанційне зондування Землі.
  • Топографо-картографічні дослідження.
  • Еколого-економічні аспекти землекористування та землеустрою.

Контакти:

Форостяна Нінель Петрівна – канд. пед. наук, доцент кафедри дизайну, інжинірингу та землеустрою

тел. + 380 (68) 150 45 58; e-mail: n.forostyana@knute.edu.ua

Хвесик Михайло Федорович д-р екон. наук, професор кафедри дизайну, інжинірингу та землеустрою

тел. +380 (50) 773 67 50

Гаврищук Владислав Володимирович  смт. викладач кафедри дизайну, інжинірингу та землеустрою

тел. + 380 (96) 379 61 85

16.09.2024