Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Орленко Вікторія Сергіївна

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ОРЛЕНКО ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА
e-mail: v.orlenko@knute.edu.ua

Науковий ступінь: кандидат технічних наук за спеціальністю 05.13.21 – системи захисту інформації

Наукове звання: доцент

Посада: доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Наукові профілі у міжнародних наукометричних базах даних Scopus
ResearchGate
Сфера наукових інтересів кібербезпека, інформаційна безпека
Дисципліни «Етичний хакінг», «Інформаційні технології в професійній діяльності», «Web-дизайн»,
«Web-програмування»
  • Доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж (2011р.);
  • Кандидат технічних наук, 05.13.21 – системи захисту інформації, тема дисертації: «Методи оцінки та підвищення захищеності інформаційних ресурсів систем спецівального призначення» (2009 р.);
  • Національний авіаційний університет,  спеціальність – системи захисту від несанкціонованого доступу, 2003
Досвід роботи
  • Доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Державного торговельно-економічного університету, з 2024 – до цього часу;
  • Доцент кафедри кібербезпеки Хмельницького національного університету, 2020 - 2024рр.
  • Доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, 2009 -  2020 рр.
  • Старший викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, 2007 – 2009рр.
  • Асистент кафедри комплексних систем захисту інформації Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, 2004 – 2007рр.
  • Інженер кафедри засобів захисту інформації в Національному авіаційному університеті, 2002 -  2004рр.
Наукові статті у фахових виданнях
  • В. Ю. Тітова, О. С. Андрощук, В. С. Орленко, І. М. Шевчук, В. С. Даценко Оцінювання ефективності рішень в системах захисту інформації // Вісник Хмельницького національного університету. Технічні науки. – 2020. – № 5. – С. 307-309.
  • О.С. Андрощук, О.В. Нагребецький, В.С. Орленко, В.М. Чешун, А.І. Катаєва. / Базові операції алгоритму формування шифрів зсуву із застосуванням ентропійного кодування Хаффмена. // Вісник Хмельницького національного університету. Технічні науки. – 2020. – № 6. – С. 7-12.
  • В.М.Джулій, І.В.Муляр, В.С.Орленко, В.Ю.Тітова, В.А.Анікін. / Симетрична криптосистема з нелінійним шифруванням та можливістю контролю шифротексту з метою маскування // Вісник Хмельницького національного університету. Технічні науки. – 2020. – № 6. – С. 33-38.
  • O. C. Андрощук, Ю. П. Кльоц, B. C. Орленко, В. М. Чешун / Функціональна реалізація генератора криптоключів з джерелами ентропії для мобільного банкінгу // Вісник Хмельницького національного університету. Технічні науки. – 2021. – №1. – С. 7-11.
  • В.М Джулій, Ю.П.Кльоц, B.C.Орленко [та ін.] / Підвищення функціональності і стабільності завадостійких безпроводових інформаційно-комунікаційних систем // Вісник Хмельницького національного університету. Технічні науки. – 2021. – №1. – С. 12-16.
  • В. Джулій, М. Капустян, Ю. Кльоц, В. Орленко, В. Чешун / Модель стеганосистеми на основі просторових та форматних принципів приховування інформації // Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. - 2022. - № 2. - С. 58-64.
  • V. Khoroshko and V. Orlenko, "Factors to Efficiency of the Systems of Protection Information Resource Systems of the Special Purpose," 2006 International Conference - Modern Problems of Radio Engineering, Telecommunications, and Computer Science, Lviv, UKraine, 2006, pp. 485-485, doi: 10.1109/TCSET.2006.4404599.keywords
Підвищення кваліфікації
  • ТОВ «ХмельницькІнфоком» (м. Хмельницький) термін стажування з 11 січня 2021 року до 11 квітня 2021 року  (Довідка № 143/21 від 11 квітня 2021 року
Додаткові види діяльності