Правила прийому

КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО
ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
 2019/2020 н.р.

У Центр підготовки до ЗНО  приймаються громадяни України – учні 11 класів закладів середньої освіти, учнівська молодь на базі неповної та повної загальної середньої освіти, студенти освітнього ступеня  бакалавр.

Мета діяльності: поглиблення знань слухачів із дисциплін, що зазначені в переліку вступних предметів до КНТЕУ, затвердженому Міністерством освіти і науки України; практична підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного фахового вступного випробування, що проводиться Українським центром оцінювання якості освіти, та складання вступних іспитів до закладів вищої освіти.

Центр підготовки до ЗНО Київського національного торговельно-економічного університету проводить підготовку до:

• ­ вступу до закладів вищої освіти  України,
  • ­ зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень випускників,
  • ­ вступу на спеціальності, де передбачено складання єдиного фахового вступного випробування з права,  загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ) та єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ).

Більше на сайті центру http://zno.knute.edu.ua/

До уваги вступників 2021 року!

У Центрі підготовки до ЗНО працюватимуть підготовчі курси терміном навчання 7 і 4 місяці.

За більш докладною інформацією звертатися за телефонами: 531-48-97; 531-49-26; 531-49-91.

05.09.2014
nastya