Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Навчальний відділ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» на підставі ліцензії на провадження освітньої діяльності в галузі знань «Публічне управління та адміністрування» Київський національний торговельно-економічний університет проводить атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ АТЕСТАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Учасник атестації повинен подати заяву, копію квитанції про оплату особисто за адресою: м. Київ, вул. Кіото 19 та прибути для проходження атестації у день, час та місце, визначені атестаційною комісією, і мати при собі документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

До проходження атестації допускаються особи, присутність яких зафіксована перед початком атестації секретарем атестаційної комісії та які подали заяву щодо проходження атестації і здійснили оплату.

Оплату здійснювати за такими реквізитами:

• Київський національний торговельно-економічний університет
  • р/р 31252296116398 в Державній казначейській службі України
  • Код банка 820172
  • Код ЄДРПОУ 01566117
  • Призначення платежу: атестація щодо вільного володіння державною мовою (ПІБ), код платежу 25010100.

Отримання посвідчення про володіння державною мовою без проходження процедури атестації та на безоплатній основі (оплачується тільки виготовлення посвідчення у розмірі 97 грн.) можливе за умови звернення особи до керівника ВНЗ із заявою про видачу посвідчення та надання копії одного із таких документів із усіма необхідними додатками:

1. Документи державного зразка про загальну середню освіту, видані до 2000 року, з оцінкою “5” за вивчення української мови;
  2. Документи державного зразка про загальну середню освіту, видані після 2000 року, з балом про підсумкову державну атестацію з української мови не менше 10;
  3. Диплом молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, магістра (спеціаліста) з відповідним додатком з оцінкою “відмінно” за вивчення української мови;
  4. Диплом бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальностями: українська мова та література; українська мова та література і іноземна мова; філологія.

Оригінал одного із зазначених вище документів мати при собі.

27.05.2017
adv