Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Котенко Наталія Олексіївна

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

КОТЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА
e-mail: kotenkono@knute.edu.ua

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Наукове звання: доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Посада: доцент

Наукові профілі у міжнародних наукометричних базах даних Scopus
Publons (ResearcherID)
ResearchGate
 Сфера наукових інтересів UI/UX, Web програмування, Web accessibility, інформаційні технології в освіті
Дисципліни «Web-дизайн та Web-програмування», «Людинно-машинна взаємодія», «Технології безпеки Web ресурсів», «Технології WPF-застосувань»
Академічна кваліфікація
  • доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Рішенням вченої ради Державного торговельно-економічного університету присвоєно вчене звання доцента.
  • кандидат педагогічних наук, 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти», тема дисертації: «Формування готовності до професійної діяльності майбутніх техніків галузі зв’язку в процесі навчальних практик».
  • спеціаліст – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти, математика», кваліфікація «Вчитель математики та основ інформатики».
  • магістр – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського  спеціальність  «Педагогіка і методика середньої освіти, математика»; Кваліфікація «Магістр педагогічної освіти, викладач математики».
  • спеціаліст – Вінницький національний технічний університет, спеціальність «Комп’ютерні системи та мережі»; кваліфікація –«Інженер-системотехнік».
Досвід роботи
  • доцент кафедри інженерії програмного забепечення та кібербезпеки Київського національного торговельно-економічного університету/ Державного торговельно-економічного університету, з 01.12.2020 – до цього часу.
  • старший викладач інжененрії програного забезпечення та кібербезпеки (програмної інженерії та кібербезпеки / кафедри програмної інженерії та інформаційних систем) Київського національного торговельно-економічного університету з 01.09.2017 по 01.12.2020 р.
  • викладач спеціальних дисциплін циклової комісії прикладної математики, програмування та моделювання Державного закладу «Київський коледж зв’язку», з 01.09.2006 по 31.08.2017 р.
Наукове портфоліо Науковий профіль КОТЕНКО Н.О. (knute.edu.ua)
Підвищення кваліфікації
  • Участь у Workshops «Challenges and Realities of the IT Space: Software Engineering and Cyber Security» (2022 р., 30 год./1 кредит ECTS, Сертифікат)
  • Підвищення кваліфікації: «Науково-практичний курс серії вебінарів компанії Linkos Group «Інформаційні технології в економіці: інноваційні рішення захисту даних підприємства»» (2021 р., 180 год., Сертифікат)
  • Міжнародне підвищення кваліфікації. University of Finance, Sofia, Bulgaria.  «Business and Entreprenearship, Programming, Software Testing, Cloud Technologies in the Economics, Security of Information Systems in the Economics, IT Project Management and Artificial Intelligence» (2021, 6 кредитів, Сертифікат).
  • Стажування "Teacher's Internship Program" від експертів ЕРАМ та IT Ukraine Association, (2021р., 180 год.,  Сертифікат )
  • Стажування "Принципи гнучкої роботи. Agile для викладачів", GlobalLogic Education, (2020 р., 50 год. Сертифікат)
Сертифікати, дипломи, посвідчення "A2_Oxford", "B1_Oxford", "Beginner in blockchain and decentralization", "ДТЕУ_Кібергігієна", "Certificate SCSA", "Certificate SCSA", "Certificate.Едера", "Certificate_критичне_мислення", "Certificate_Нац агенство", "diploma-of-project-management", "diploma-of-web-designer (2022)", "English For IT", "qa-engineer", "EPAM Systems", "MS365_2018", "SoftServ", "UX ED HAB", "В2_КНТЕУ", "ДТЕУ_Microsoft", "ДТЕУ_Moodle", "ДТЕУ_Teams", "показники безпеки ЄС", "Європейський досвід для підвищення стійкості критично важливих об'єктів в Україні", "Інформаційно-інтелектуальні системи в бізнесі Котенко", "М.Е.Док.", "Міжнародне стажування", "НАЗЯВО_для керівників експертних груп", "Certificates to Agile course participants", "Олімпіада2019", "Основи Web UI розробки 2020", "С1 English", "Сертифікат_ 18 год Теамс", "Сертифікат_EPAM2018", "Сертифікат_ЕРАМ"
Нагороди та відзнаки
  • Подяка Ректора КНТЕУ, 2020 р.
Хобі подорожі, рукоділля

1932