Кафедра фінансів

фінансів

МАКОГОН ВАЛЕНТИНА ДМИТРІВНА

доктор економічних наук, професор, Лауреат премії Президента України
для молодих вчених, професор кафедри фінансів
гарант освітньо-наукової програми 2 (магістерського) рівня вищої освіти «Публічні фінанси»
e-mail: v.makohon@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ публічні фінанси, бюджетна стратегія та бюджетна тактика, фінансово-бюджетне регулювання соціально-економічного розвитку країни
ДИСЦИПЛІНИ Бюджетна система, Податкова система
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

професор кафедри фінансів, 2022 р.

доктор економічних наук, 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит, тема дисертації «Бюджетна стратегія соціально-економічного розвитку країни», 2019 р.

старший науковий співробітник, 08.00.08 - гроші, фінанси і кредит, 2012 р.

кандидат економічних наук, 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит, тема дисертації «Формування доходів місцевих бюджетів у системі міжбюджетного регулювання», 2010 р.

магістр з фінансів, економіст-фінансист (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2005 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу.

доцент кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2018 -2019 рр.

докторант кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 -2018 рр.

доцент кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2014 -2016 рр.

старший науковий співробітник Науково-дослідного фінансового інституту Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2010 -2014 рр.

завідуючий відділу, старший науковий співробітник, науковий співробітник, молодший науковий співробітник  Науково-дослідного фінансового інституту Академії фінансового управління Міністерства фінансів України, з 2005 -2010 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Лауреат премії Президента України для молодих вчених, 2019 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю, 2018 р.

Подяка Міністерства фінансів України за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, 2010 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування КНП «Освітня агенція міста Києва»; Асоціація інноваційної та цифрової освіти:  «Стратегічне планування», 2023 р.

Стажування КНП «Освітня агенція міста Києва»; Асоціація інноваційної та цифрової освіти:  «Фінансова грамотність», 2022 р.

Стажування КНП «Освітня агенція міста Києва»; Асоціація інноваційної та цифрової освіти:   «Антикризовий менеджмент у публічному управлінні», 2022 р.

Науково-педагогічне стажування в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University, Польща,  2020 р.

Навчальний вебінар курсу  "Дотаційні кошти ЄС: робота в партнерських проектах", 2019 р.

Навчальний вебінар курсу  «Побудова проектних консорціумів та пошук відповідних партнерів для проектів: Сервіси та інструменти пошуку партнерів Європейської Комісії, Договір про спільну діяльність, Договір про участь в проектному консорціумі, розподіл обов’язків в проектах, Грантова угода, Договір про дотримання конфіденційності», 2019 р.

Навчання за програмою дистанційного курсу «Розробка навчальних курсів у системі дистанційної освіти», 2013 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • член спеціалізованої вченої ради Д. 26.055.03 з захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит, з 2020 р. до теперішнього часу.
  • член редакційної колегії наукового журналу Scientia  Fructuosa (Вісник Київського національного торговельно-економічного університету»)
  • ​Експерт МОН України, з 2021 р. до теперішнього часу.
ХОБІ  Фінансова наука.

остання редакція 23.05.2024