Кафедра фінансів

e-mail: n.savchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ соціальна політика держави, система соціального захисту населення, державне соціальне страхуванн
ДИСЦИПЛІНИ  “Соціальна політика держави”, “Соціальне страхування”, “Фінанси”
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат економічних наук, 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит», тема дисертації: "Фінансовий механізм соціального захисту населення України", 2011 р.

економіст-фінансист (ОС «спеціаліст»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2001 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2012 р. до цього часу.

старший викладач кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007 – 2012 рр.

асистент кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2001 – 2007 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність, 2019 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю,  2012 р., 2013 р., 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Онлайн тренінг «Додатки Google в освітній діяльності», Науково-методичний центр Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, 2019 р.

Програма стажування «Соціальне страхування», Пенсійний фонд України (м. Київ), 2019 р.

ХОБІ книги, кулінарія, спорт.

остання редакція 04.04.2024