Кафедра фінансів

ШЕВЧЕНКО СВІТЛАНА ОЛЕКСІЇВНА

кандидат економічних наук,
доцент кафедри фінансів
гарант освітньо-професійної програми "Управління державними фінансовими ресурасами" ОС бакалавр

e-mail: s.shevchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ реформування бухгалтерського обліку в державному секторі, звітність установ державного сектору, податкова система
ДИСЦИПЛІНИ «Бухгалтерський облік в державному секторі», «Звітність установ державного сектору», «Податкова система», «Фінанси, гроші та кредит»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри фінансів, 2015 р.

кандидат економічних наук, 08.00.09 - бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності), тема дисертаційної роботи: «Облік і контроль необоротних активів бюджетних установ», 2009 р.

магістр за спеціальністю «Облік і аудит» Київський національний торговельно-економічний університет, 2003 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент фінансів Київського національного торговельно-економічного університету, з 2015 р. до цього часу.

старший викладач кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету, 2011-2013 рр.

асистент кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету, 2008-2011 рр.

асистент кафедри бухгалтерського обліку Київського національного торговельно-економічного університету, 2004-2008 рр.

викладач-стажист кафедри бухгалтерського обліку Київського національного торговельно-економічного університету, 2003-2004 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2018 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за високі досягнення, значний особистий внесок у науково-педагогічну діяльність, 2015 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Сектор фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Регіонального сервісного центру МВС в м. Києві, 2019 р.

Стажування в Державній казначейській службі України, 2014 р.

ХОБІ подорожі, рукоділля

1985