Кафедра фінансів

e-mail: o.zhukevich@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ податкова система України, податковий менеджмент, податкове регулювання соціально-економічного розвитку країни
ДИСЦИПЛІНИ «Податкова система», «Податковий менеджмент
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат економічних наук, 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит», тема дисертації: "Непряме оподаткування у системі регулювання економіки", 2013 р.

кваліфікація магістр з фінансів, спеціальність «Фінанси», Київський університет ринкових відносин, 2006 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2013 р. до цього часу.

старший викладач кафедри фінансів Бориспільського інституту муніципального менеджменту при МАУП, 2011-2013 рр.

головний державний податковий ревізор-інспектор відділу перевірок платників податків управління податкового контролю юридичних осіб Бориспільської об’єднаної державної податкової інспекції, 2010-2011 рр.

аспірант Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007-2010 рр.

бухгалтер Науково-виробничої фірми «Водполімер», 2006-2007 рр.

бухгалтер ТОВ «ТіДіСі Україна», 2006 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар) на тему: "Хмарні сервіси для онлайн навчання на прикладі платформи Zoom", Науково-дослідний інститут Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян, 2020 р.

ХОБІ подорожі, волейбол

остання редакція 06.03.2023