Кафедра фінансів

e-mail: m.humynska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ Публічні фінанси, муніципальні фінанси, фінанси страхових організацій
ДИСЦИПЛІНИ «Фінанси», «Муніципальні фінанси», «Фінанси страхових організацій», «Фінанси, гроші та кредит»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

економіст, викладач політичної економії, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, 1988 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету, з 2005 р. до цього часу.

асистент кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету, 1997 - 2005 рр.

асистент, викладач кафедри економічної теорії Київський національний інститут легкої промисловості, 1994-1996 рр.

економіст відділу легкої промисловості Ради з вивчення продуктивних сил України АН України, 1988-1994 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування у ПрАТ «Страхова група ТАС», 2018 р.

Стажування у СК  «Юпітер Vienna Insurance Group», 2012 р.

Стажування  у Державній казначейській службі України, 2007 р.

Навчання у Вищій школі педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету, 2005 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Заступник декана Факультету фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету з навчально-виховної роботи 2016-2018 рр.
  • Відповідальний секретар приймальної комісії за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування» Київського національного торговельно-економічного університету 2013–2017 рр.
ХОБІ  сучасне художне мистецтво, подорожі, домашні тварини

остання редакція 25.09.2023