Кафедра фінансів

доктор економічних наук, доцент,
професор кафедри фінансів
(за сумісництвом),

декан факультету фінансів та обліку

гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Публічні фінанси»

e-mail: t.kaneva@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Бюджетний процес, облік державного сектору України.

ДИСЦИПЛІНИ

Бухгалтерський облік в державному секторі, звітність установ державного сектору

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри фінансів, 2008-2021 рр.;
  • доцент кафедри бухгалтерського обліку,  2004-2008 рр.;
  • кандидат економічних наук, спеціальність - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит, КНТЕУ, 2002 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• декан факультету фінансів та обліку Київського національного торговельно-економічного університету, з 2012 р. і дотепер;
  • старший викладач, доцент, заступник декана кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету,  1996-2012 рр.;
  • бухгалтер, головний бухгалтер Київського кооперативного технікуму, 1988-1996 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Нагрудний знак «Відмінник освіти України», 2020 р.
  • Почесна грамота Кабінету Міністрів України, 2016 р.
  • Подяка від Пенсійного фонду України, 2016 р.
  • Подяка від Міністерства фінансів України, 2011 р.
  • Почесна грамота Міністерства освіти і науки України, 2005 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Certificate of International Internship "International Studies in the HORECA Segment of Italy", UCM Italy Association, Italy, 2021 p.
  • Certificate of Advanced Training "Innovative on-line educational technologies in a global pandemic: non-formal education practices", Technical University in Kosice, Slovak Republic, 2020 p.
  • Підвищення кваліфікації в Національній академії педагогічних наук України, 2019 р.
  • Certificate of Advanced Training “European Integration: Model of Students’ Practical Training”, Technical University Kosice, Slovak Republic, 2019 p.
  • Certificate of Professional development  “Strategic partnership of Ukraine with EU Partnership in sphere of Education and Science”, University of Presov, Slovak Republic, 2019 p.
  • Підвищення кваліфікації в Державній казначейській службі України, 2003 р.
  • Підвищення кваліфікації в Державному казначействі Франції 1998 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член Науково-експертної ради при Державній казначейській службі України
  • Голова Вченої ради факультету фінансів та обліку Київського національного торговельно-економічного університету
  • Член Вченої ради Київського національного торговельно-економічного університету