Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ОЛІМПІАДА ICPC 2021

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

На базі Київського університету імені Бориса Грінченка дві команди студентів кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки 18 вересня 2021 р. змагалися в Студентській першості світу з програмування ІСРС/АСМ у Південно-східній Європі, яка є складовою частиною відбіркових змагань Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery) і проводиться за узгодженими з нею правилами. ».

Вітаємо студентів Чудіка Михайла (група 2м-2), Ющенка Олександра, Шаргу Ярослава (група 4-6) та Фєфєлова Максима (3-12) - команда KNUTE_Innocent, Гліжина Владислава, Бортяного Максима, Васютинського Іллю - команда Smeshariki з гарними результатами. Серед університетських команд команда Innocent - зайняла І місце, а команда Smeshariki - друге, що дає можливість продовжувати змагання. Бажаємо нашим студентам перемог у наступних змаганнях.

shestack
остання редакція 30.10.2021