Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ

Викладачі кафедри Криворучко Олена Володимирівна, Десятко Альона Миколаївна, Жирова Тетяна Олександрівна та Котенко Наталія Олексіївна у рамках планового підвищення кваліфікації з 12 квітня по 12 липня 2021 проходили міжнародне стажування "Programming, Software Testing, Cloud Technologies in the Economics, Security of Information Systems in the Economics, IT Project Management and Artificial Intelligence" організоване University of Finance, Business and Entrepreneurship, Болгарія, Софія.».

Оновили свої знання та отримали практичні навички за такими напрямками: Leading Didacting Lectures and Tutorials; Participation in Lectures About Functioning and the Education Process at the University; Participation in the Course About the Rules of Writing Syllabuses to the Performed Classes.

shestack
остання редакція 30.10.2021