Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «СТАРТУЙ КАР'ЄРУ В КНТЕУ»

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «СТАРТУЙ КАР'ЄРУ В КНТЕУ»

16 жовтня 2019 відбувся щорічний ярмарок вакансій «Стартуй кар'єру в КНТЕУ» на якому були присутні викладачі кафедри програмної інженерії та кібербезпеки: Рассамакін Володимир Якович, Козік Олександр Іванович, Гнатченко Дмитро Дмитрович та студенти спеціальностей "Інженерія програмного забезпечення" та "Кібербезпека".

На ярмарок були запрошені успішні, перспективні та налаштовані на плідну й результативну співпрацю з університетом підприємства, бізнес-структури і банківські установи, які готові надати нашим студентам і випускникам шанс на вдалий старт та розвиток кар’єри.

В Гранд-холі корпусу "А" було представлено цікаві, ґрунтовні презентації від ейчарів компаній, тренінги і майстер-класи.

Студенти кафедри програмної інженерії та кібербезпеки мали змогу поспілкуватися з представниками ІТ компаній та Департаменту кіберполіції Національної поліції України, обговорити пропозиції та отримати вичерпні відповіді на хвилюючі питання щодо майбутнього працевлаштування, з'ясувати умови проходження практики та стажувань.

shestack
остання редакція 30.10.2021