Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

28 вересня у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся День відкритих дверей.

Гостинно зустрічала майбутніх вступників та їх батьків наша кафедра програмної інженерії та кібербезпеки на чолі з завідувачем кафедри - професором, доктором технічних наук, Криворучко Оленою Володимирівною. Активну участь в зустрічі гостей також прийняли: доцент Савченко Тетяна Віталіївна, доцент Сашньова Мар’яна Василівна, асистент Хорольська Карина Вікторівна, асистент Гнатченко Дмитро Дмитрович, технік Повна Наталія Іванівна та студент 1 курсу магістратури 7 групи Радько Максим.

Гостям було цікаво відвідати локацію майстер-класу «Чим зайнятися – кібербезпекою чи розробкою програмного забезпечення», яка проходила в лабораторії розробки та тестування програмного забезпечення кафедри програмної інженерії та кібербезпеки.

Чекаємо на наших майбутніх студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Кібербезпека»!!!

shestack
остання редакція 30.10.2021