Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

THINK SUMMIT КИЇВ – ТРАДИЦІЙНІ ВИЇЗНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПРОГРАМІСТІВ

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

THINK SUMMIT КИЇВ – ТРАДИЦІЙНІ ВИЇЗНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПРОГРАМІСТІВ

Восени розпочинається не лише новий навчальний рік, а й низка конференцій, форумів, виставок в сфері ІТ. В  нашому університеті вже стали традиційні виїзні заняття до стекґолдерів, або на наукові заходи. Конференція IBM в Україні Think Summit Київ, яка відбулася 19 вересня 2019 не стала винятком.

Це щорічна флагманська ділова й технологічна конференція IBM в Україні, присвячена новітнім досягненням у сфері штучного інтелекту (АІ), хмарних технологій, інфраструктурних рішень та інформаційної безпеки бізнесу. Відкрив Форум та мав  вступну промову Богдан Хорощак, генеральний директор IBM Україна. Також на відкритті виступили Томас Англеро, директор з інновацій, IBM; Зоран Хрустіч, віце-президент, IBM Cloud та когнітивне програмне забезпечення, IBM; Анна Тополь, видатний інженер; технічний директор Global THINKLab, IBM Industry Research, IBM та Андрій Бєгунов, директор ІТ-департаменту банку ПУМБ.

Всі учасники форуму мали можливість обговорити певні теми й поспілкуватися з колегами, лідерами бізнесу й технологічними експертами на чотирьох кампусах: Дані та штучний інтелект, Хмарні технології та інфраструктура, Інформаційна безпека та неперервність бізнесу, Developer Night.

Студенти спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр» змогли поспілкуватися з доповідачами та отримати відповіді на актуальні питання.

shestack
остання редакція 30.10.2021