Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ГОЛОВНІ ПОДІЇ ЗА 2018-19 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ГОЛОВНІ ПОДІЇ ЗА 2018-19 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

МІСЦЕ В ОЛІМПІАДІ З ПРОГРАМУВАННЯ НАШИХ СТУДЕНТІВ СЕРЕД ЕКОНОМІЧНИХ ВУЗІВ!!!!!

Дві команди КНТЕУ продовжать змагання і ІІ турі
Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування

"KNUTE Dota 2 League Season 2":

визначені переможці.

Студентська науково-практична конференція

“Наукові дослідження студентської молоді”

День відкритих дверей

6 квітня відбувся День відкритих дверей у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Гостинно зустрічала майбутніх вступників та їх батьків наша кафедра програмної інженерії та кібербезпеки, де їх увазі була представлена презентація спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Кібербезпека», а також майстер-клас «Чим зайнятися – кібербезпекою чи розробкою програмного забезпечення», яка проходила в лабораторії розробки та тестування програмного забезпечення.

Активну участь в зустрічі гостей та презентації кафедри прийняли: доцент Савченко Тетяна Віталіївна, доцент Рзаєва Світлана Леонідівна, ст. викладач Шестак Ярослав Іванович, асистент Гнатченко Дмитро Дмитрович, інженер Ілля Тютюнник та студентка 3 курсу 6 групи Давидова Анна.

Представники кафедри дружньо поспілкувались з майбутніми вступниками та надали вичерпну інформацію щодо специфіки представлених освітніх програм, переліку основних посад, на які претендують дипломовані випускники, та відповіли на поставлені запитання. Гості отримали не лише багато позитивних емоцій від зустрічі, а й орієнтир до обрання майбутньої професії та вступу до КНТЕУ.

Чекаємо на наших майбутніх студентів за спеціальностями 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Кібербезпека»!!!

shestack
остання редакція 16.11.2021