Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Підсумки Всеукраїнського Місяця кібербезпеки Cyber Security Ukraine 2021

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Підсумки Всеукраїнського Місяця кібербезпеки

Cyber Security Ukraine 2021

ЧЕТВЕРТИЙ ЩОРІЧНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КІБЕРБЕЗПЕКА - ЗАХИСТИМО БІЗНЕС, ЗАХИСТИМО ДЕРЖАВУ (2 листопада 2021 року)

Четвертий раз була можливість почути та обговорити державно-приватне партнерство в розрізі інформаційної безпеки як держави, так і бізнесу.

Торгово-промислова палата України стала платформою для дискусій, знайомств, переосмислення технічної зрілості бізнесу, оцінок вразливості, споживання кібертехнологій, рівня підготовки здобувачів освіти 12 галузі (спеціальності 125 Кібербезпека).

Провідними спікерами заходу були викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки КНТЕУ: кандидат юридичних наук, доцент заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал поліції 3-го рангу Демедюк С.В.; старший науковий співробітник, доцент, заступник керівника служби-керівник управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України Звєрєв В.П.; старший викладач,  учасник Ради з кібербезпеки РНБО, Громадської ради Мінцифри України, заступник Голови Громадської ради Держспецзв'язку України, Заступник Голови Комітету з електронних комунікацій та Антикризового центру кіберзахисту бізнесу Торгово-промислової палати України Гайдук О.В.

Особливо приємно зустрічати своїх друзів, стейкхолдерів, випускників.

Головним меседжем форуму став вектор: «важливість формування колективного імунітету від кіберзагроз не фантастичне майбутнє, а потреба сьогодення».

shestack
остання редакція 11.11.2021