Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Шестак Ярослав Іванович

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ШЕСТАК ЯРОСЛАВ ІВАНОВИЧ
e-mail: shestack@knute.edu.ua

Посада: старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Директор ІОЦ - ГЦІТ ДТЕУ

Наукові профілі у міжнародних наукометричних базах даних Scopus
ResearchGate
Сфера наукових інтересів Хмарні технології, інформаційні технології, інформаційні системи,  інформаційний простір ЗВО
Дисципліни «Організація комп’ютерних мереж», «Комп’ютерні мережі»
Академічна кваліфікація
  • Магістр - закінчив у 2023 році Державний торговельно-економічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації» та здобув кваліфікацію магістра з кібербезпеки, 20223р.
  • Магістр - закінчив у 2023 році Державний торговельно-економічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «інженерія програмного забезпечення» та здобув кваліфікацію магістра , 2023р.
  • Спеціаліст – закінчив у 1997 році Державну академію легкої промисловості України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «автоматизація технологічних процесів та виробництв» та здобув кваліфікацію інженера по автоматизації, 1997р.
  • Молодший Спеціаліст – закінчив у 1994 році Ірпінський індустріальний коледж не базову вищу освіту за спеціальністю «налагодження і експлуатація електронних систем програмного управління в автоматизованому виробництві» та здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста – електромеханіка, 1994 р.
Освіта
  • Здобувач вищої освіти третього освітнього рівня «доктор філософії» за освітньо-науковою програмою «Комп’ютерні науки» кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Київського національного торговельно-економічного університету (нині Державний торговельно-економічний університет) з 31.01.2021 р. по сьогодні
  • Студент Державну академію легкої промисловості України факультету з автоматизації систем управління за спеціальністю «автоматизація технологічних процесів та виробництв» з 1.09.1994 р. по 22.06.1997 р.
  • Студент Ірпінський індустріальний коледж факультету систем програмного управління за спеціальністю «налагодження і експлуатація електронних систем програмного управління в автоматизованому виробництві» з 1.09.1989 р. по 22.06.1994 р.
Досвід роботи
  • Старший викладач кафедри програмної інженерії та інформаційних (програмної інженерії та кібербезпеки / інжененрії програного забезпечення та кібербезпеки) Державного торговельно-економічного університету з 1.02.2022 р. до цього часу
  • Старший викладач кафедри програмної інженерії та інформаційних (програмної інженерії та кібербезпеки / інжененрії програного забезпечення та кібербезпеки) Київського національного торговельно-економічного університету з 1.09.2020 р. по 01.02.2022 р.
  • Асистент кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету з 1.09.2015 р. по 30.06.2019 р.
  • Асистент кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету з 1.09.2003 р. по 30.06.2015 р.
  • Директор ІОЦ-ГЦІТ ДТЕУ, з 1.02.2022 р. до цього часу
  • Директор ІОЦ-ГЦІТ КНТЕУ, з 1.11.2008 р. по 01.02.2022 р.
  • Провідний інженер, завідувач лабораторією технічного обслуговування комп'ютерної техніки, директор ІОЦ-ГЦІТ КНТЕУ, з 1.09.2000 р. по 30.10.2008 р.
Наукове портфоліо Науковий профіль ШЕСТАК Я.І. (knute.edu.ua)
Підвищення кваліфікації
  • Участь у Workshops «Challenges and Realities of the IT Space: Software Engineering and Cyber Security» (29.10.2022, 30 год./1 кредит ECTS, Сертифікат)
Додаткові види діяльності