VI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ, МАРКЕТИНГ: СТРАТЕГІЇ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ»

Науково-дослідна робота

VI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

«ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ, МАРКЕТИНГ: СТРАТЕГІЇ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ»

27.05.2023   10:00   українська, англійська

Місце проведення:

Логіни та паролі зовнішнім учасникам будуть надіслані на e-mail, вказаний у реєстраційній формі.

Мета:

Обмін інформацією, досвідом та результатами наукових досліджень, обговорення актуальних питань щодо стратегій та інновацій у сферах підприємництва, торгівлі та маркетингу в контексті сучасних соціально-економічних процесів.

Тематичні панелі:

Торговельне підприємництво та логістика: стратегії та технології

Маркетингова інноваційна діяльність підприємств торгівлі

Митне регулювання в Україні

Торговельна освіта – європейський вимір

Управління безпечністю та якістю товарів і послуг

Наукове та практичне товарознавство: дослідження та інновації

Захист прав споживачів

Інформація про оплату:

Безкоштовно.

Реєстрація – до 25.05.2023

Адреса: Україна, 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, А-314 E-mail:ftm.conference@knute.edu.ua www.knute.edu.ua