Партнерство ДТЕУ та ТОВ «РОМАД Україна» - інновації у підготовці фахівців з економічного кіберзахисту.
інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Партнерство ДТЕУ та ТОВ «РОМАД Україна» - інновації у підготовці фахівців з економічного кіберзахисту.
Державний торговельно-економічний університет і ТОВ «РОМАД Україна» 20 липня 2023 року підписали Угоду про співпрацю та Меморандум про партнерство.
Метою підписання Угоди та Меморандуму є налагодження партнерських відносин у сфері підготовки фахівців з кібербезпеки, розробки нового напряму дослідження з економічної кібербезпеки, а саме: захист інформації торговельних підприємств та мереж, логістичних центрів, побудова захищених інформаційних систем фінансового та банківського сектору, готельних та ресторанних установ, антивірусного захисту інфраструктури економічних об’єктів господарювання. Заплановано створення кіберполігону з економічної безпеки, на базі якого проводитимуться практична підготовка здобувачів з кібербезпеки, тренінги з підвищення кваліфікації фахівців. Залучення представників ТОВ «РОМАД Україна» до процесів удосконалення та реалізації освітніх програм, проведення спільних наукових, науково-практичних заходів в ДТЕУ– важливий крок у справі інноваційного розвитку, формування висококваліфікованих фахівців, забезпечення їх конкурентоспроможності на ринку праці.
Ректор ДТЕУ Анатолій Мазаракі, висловив упевненість у тому, що налагодження системної взаємодії фахівців університету з ТОВ «РОМАД Україна» відкриває інноваційні перспективи у підготовці фахівців, стане значним поштовхом у забезпеченні кібербезпеки в торговельних мережах, фінансових та соціальних установах, реалізації нового науково-освітнього напряму – кібербезпеки економіки та її інфраструктури.
Заступник директора ТОВ «РОМАД Україна» Ігор Козаченко наголосив, що партнерство з ДТЕУ дозволить реалізувати нові напрями розвитку кіберзахисту у кіберпросторі, співпраці при практичній підготовці здобувачів, поглиблення наукової складової кібербезпеки та удосконалення вітчизняної науково-технічної бази, використання інноваційних підходів для виконання завдань професійної діяльності, можливості обміну досвідом.
Заступник керівника служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки – керівник управління інформаційної безпеки Апарату Ради національної безпеки і оборони України, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки ДТЕУ Володимир Звєрєв зазначив важливість передбачених угодами векторів співпраці у формуванні «цифрової держави», процесі переходу на електронні гроші та захищеності кіберпростору в цілому.
Присутні на підписанні представники факультету інформаційних технологій університету визначили напрями спільних дій з удосконалення контенту відповідних дисциплін та практичні заходи, до яких в новому навчальному році будуть залучені здобувачі освітніх програм з кібербезпеки.
Новій генерації фахівців – інноваційні знання!
Директор ІОЦ-ГЦІТ
Ярослав ШЕСТАК