Оголошеннявсі

Перший модуль проєкту Жана Моне на тему: «Створення інклюзивного університетського клімату»

Creating Inclusive University Climate

З 18 по 24 квітня 2023 р. проєктна команда провела перший Модуль «Створення інклюзивного університетського клімату». В Модулі приймали участь аспіранти та викладачі ДТЕУ та інших вітчизняних університетів.

Міждисциплінарна команда розкрила різні аспекти інклюзивного середовища:

• соціальна відповідальність ЗВО;
  • світовий та український досвід ЗВО;
  • потенціал філософії у формуванні безпечного та толерантного освітнього простору;
  • екологічне спілкування в освітньому середовищі: методи і прийоми взаємодії;
  • сучасні рішення використання асистивних технологій в країнах-членах ЕС на основі нейронних мереж;
  • принципи імплементації гейміфікації в навчальний процес.

Особливо активно проходили дискусії щодо формування субіндексів інклюзії: інклюзивна політика, культура та практика. Особливу зацікавленість та активну участь в обговореннях проявили представники кафедр інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки та кафедра обліку та оподаткування.

Creating Inclusive University Climate

101084925 — CreatIUC — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH