Центр досліджень митної політики та митної справи

Центр досліджень митної політики та митної справи – це міждисциплінарний науково-аналітичний центр, який спеціалізується на дослідженнях економічних, законодавчих, правових аспектів розвитку митної політики та митної справи, програми Авторизованого економічного оператора, системи спільного транзиту NCTS в Україні в контексті інтеграції до ЄС та  аналізі впливу зазначених процесів на розвиток міжнародної торгівлі України у воєнний та повоєнний період.

Крім генерування наукових рішень для актуальних проблем у сфері митної політики та митної справи Центр забезпечує функціонування постійно діючої комунікативної платформи «митниця-бізнес», на якій науковці та професіонали-практики у сфері митної справи мають можливість ефективної дискусії.

Центр надає молодим науковцям та здобувачам вищої освіти унікальне міждисциплінарне дослідницьке середовище, яке сприяє проведенню якісних досліджень та розвитку наукової та професійної кар’єри.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38(044) 531-47-67