ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Україна у просторі соціальних комунікацій: суспільство, медіа, рефлексії війни»

Науково-дослідна робота

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

27-28.02.2024    16:00   українська, англійська, польська

Місце проведення:

Online-платформа Google-Meet за посиланням

Мета:

Конференція присвячена відображенню російського вторгнення в національних та міжнародних медіа, питання війни та миру в публіцистичному, науковому та мистецькому дискурсах, вивченню трансформацій соціальних комунікацій під час військових дій, зокрема в контексті журналістики, реклами і PR, дослідженню змін медіасуспільства та протиборства наративних дискурсів, а також розвитку медіаосвіти й культури медіаспоживання. Конференція приурочена до другої річниці опору повномасштабному російському вторгненню.

Тематичні панелі:

питання миру та війни в науково-теоретичному та практичному медіадискурсі;

війна Росії проти України у висвітленні українських та іноземних медіа;

вплив війни на розвиток суспільства, медіа, рекламних комунікацій та PR;

образ України та українців у рецепціях зарубіжних медіа;

реалії інформаційної війни, ефективна протидія маніпуляціям у медіа та фактчекінг;

тенденції розвитку соціальних комунікацій та медіаосвіти в Україні та світі;

інноваційні освітні технології в підготовці журналістів, рекламістів та фахівців із PR.

Інформація про оплату:

Участь безкоштовна

Реєстрація – до 22 лютого  2024 року

Контактна інформація:

Файвішенко Діана,

завідувач кафедри журналістики та реклами

d.fayvishenko@knute.edu.ua

тел.: +38 (050) 908 48 10

Шкуров Євген,

доцент кафедри журналістики та реклами

e.shkurov@knute.edu.ua

тел.: +38 044 531 31 46