Поширення

101084925 — CreatIUC — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH

Duration 2022-2025

15 березня 2024

Онлайн-вебінар на тему «Створення інклюзивного клімату університету»

14 березня 2024 року на запрошеня Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" керівником проєкту к.е.н., доц. Молчановою Е.Ю. був проведений оналйн вебінар «Створення інклюзивного клімату університету». Захід зібрав представників університетської громадськості, студентів та викладачів, щоб обговорити ключові аспекти створення і підтримки інклюзивного середовища у вищому навчальному закладі.

Під час вебінару були розглянуті різні аспекти інклюзивності, включаючи доступність навчання для людей з обмеженими можливостями, підтримку студентів з різними потребами, та розвиток культури толерантності та різноманітності. Еллана Молчанова поділилася своїм досвідом та кращими практиками з інших країн, де інклюзивність у вищій освіті вже є невід'ємною частиною.

5 червня 2023

Дні освітнього лідерства

1-3 червня 2023 р. відбувся триденний Всеукраїнський форум “Дні освітнього лідерства”. Форму був організований НУ “Запорізька політехніка” за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національного агентства кваліфікацій, Інституту вищої освіти та Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України, ГС “Прогресильні”, ГС “Українська асоціація освіти дорослих”, Education USA в Україні, а також під егідою Європейського року навичок.
Наша команда мала честь представити перши кроки реалізації свого проєкту. 2 червня 2023 р. Керівниця проєкту (Creating Inclusive University Climate 101084925 — CreatIUC — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) доц. Молчанова Е.Ю. презентувала основні наробки команди по проєкту та презентувала на форумі.

27.09.2024
остання редакція 28.09.2024