Круглий стіл на тему: "Створення інклюзивного університетського клімату"

Creating Inclusive University Climate

09 березня 2024 був проведений круглий стіл на тему: "Створення інклюзивного університетського клімату". Круглий стіл став результативним підсумком тренінгу «Створення інклюзивного університетського клімату», який проводився для здобувачів третього рівня вищої освіти, співробітників та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти у рамках проєкту Європейського Союзу Еразмус+ «Створення інклюзивного університетського клімату» 101084925 (Грантова угода № 101084925-CreatIUC)

Ключовими напрямками обговорення стали:

• Практики провідних університетів та можливість їх впровадження в Україні;

• Імерсивні технології та гейміфікація.

Форма дебатів була використана як майданчик для виразу своїх точок зору учасниками щодо створення інклюзивного клімату в університетах. Під час дебатів учасники обмінювалися думками жваво обговорювалися першочергові напрями впровадження інклюзивної політики; консолідацію здобутків впровадження інклюзії у сфері освіти в Україні; популяризацію передового інноваційного досвіду надання якісних освітніх послуг особам із особливими освітніми потребами; перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні. Дебати дозволили всім висловити свої думки з різних точок зору, що свідчить про актуальність теми та зацікавленість проблематикою створення інклюзивного університетського клімату. Різноманітність у поглядах та підходах учасників до формування інклюзивного університетського клімату дозволила сформувати коло проблем, визначити найбільш раціональні шляхи розв’язання, визначити подальші напрями дослідження для представників проєктної групи.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам за плідну роботу!

Creating Inclusive University Climate

101084925 — CreatIUC — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH