Відгуки роботодавців

Центр розвитку кар'єри

Відгуки роботодавців про співпрацю з ЦРК

ПАТ "Прем'єр Палац"

Співпраця компанії з Центром розвитку кар'єри КНТЕУ розпочалася досить давно. Співробітники відділу персоналу компанії неодноразово брали участь у різноманітних заходах Центру націлених на успішне працевлаштування випускників, зокрема, презентаціях, круглих столах, ярмарках вакансій тощо. Як результат - сьогодні в компанії працює багато колишніх випускників КНТЕУ.

ТОВ "Епіцентр-К"

Колеги - керівники відділів компанії високо оцінюють професійну підготовку випускників КНТЕУ та їх вміння працювати в команді, схвально відгукуються про дисциплінованість молодих спеціалістів-вихованців КНТЕУ, яких у компанії працює досить багато. Таким здобуткам слід завдячити багаторічній співпраці з КНТЕУ.

ТОВ "МЕТРО Кеш енд Кері Україна"

Професійна підготовка студентів здійснюється на високому рівні. Випускники КНТЕУ складають велику конкуренцію випускникам інших ЗВО, тому компанія плідно співпрацює з Центром розвитку кар'єри КНТЕУ, який організовує зустрічі зі студентами-випускниками, що надає можливість відбору кращих спеціалістів.

ДП "САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ"

Серед сильних сторін випускників КНТЕУ, які проходили практику та  працюють в компанії "САВСЕРВІС", можна відмітити:
- високу професійну підготовку;

- бажання рости і розвиватися;
- добрі комунікативні навики;
- активність.
Тому щорічно спеціалісти з кадрової служби компанії долучаються до всіх заходів, які організовує ЦРК КНТЕУ: круглі столи, презентації, ярмарки вакансій. Адже всі ці заходи націлені на успішне працевлаштування і зближення роботодавців та випускників.

Міжнародна консалтингова компанія "EY"

Хочеться відмітити хорошу підготовку з бухгалтерського обліку і аудиту, яку стабільно демонструють випускники КНТЕУ. Плідна співпраця з ЦРК КНТЕУ дає змогу щорічно поповнювати персонал компанії найкращими випускниками КНТЕУ. За роки співпраці склалася гарна традиція перше тестування проводити на території університету. Це допомагає випускникам подолати бар'єр між ними та спеціалістами HR-відділу.

ТОВ "Фоззі"

Випускники КНТЕУ в спілкуванні з колегами приязні та ввічливі, до вирішення завдань відносяться творчо, вони уважні, тактовні, мають навики ділового спілкування, добросовісні по відношенню до роботи, цілеспрямовані. Та неабияке значення в цьому відіграла співпраця відділу з розвитку персоналу компанії і Центру розвитку кар‘єри  КНТЕУ, на запрошення якого тренери відділу неодноразово проводили семінари і тренінги, майстер-класи для випускників, вбачаючи у кожному з них потенційних працівників компанії.

Концерн "МЕRX"

Близько 10 років компанія співпрацює з Центром розвитку кар'єри КНТЕУ. Спеціалісти з відбору персоналу компанії долучаються до всіх заходів, що організовує ЦРК, як результат - ми маємо в компанії найкращих випускників КНТЕУ.

12.06.2013
nastya