Центр розвитку кар'єри

2021

Онлайн-практикум від партнера КНТЕУ ТОВ « lifecell» «Ненасильницька комунікація»

27 та 28 січня 2021 року аспіранти і викладачі університету взяли участь у онлайн-практикумі від партнера КНТЕУ ТОВ « lifecell» «Ненасильницька комунікація». Спікери Світлана Михайлюк та Анастасія Шорохова ознайомили учасників заходу з методом ненасильницького спілкування Маршала Розенберга та детально розглянули алгоритм методу «4 кроки». Партнери університету на реальних кейсах з життєвих ситуацій пояснили, як створити і підтримувати такі відносини, при яких  враховані інтереси і потреби всіх сторін.
     Дякуємо партнерам університету за актуальний практикум, адже як сказав Ден Мілман «Мир настає не від відсутності конфлікту, а від уміння вирішувати його». Знання і навики отримані під час практикуму сприятимуть встановленню доброзичливої атмосфери в колективі студентів і викладачів.

28.02.2014
nastya