Підприємства - об'єкти тренінгу

Центр бізнес-тренінгу

Освітній процес у Центрі бізнес-тренінгу здійснюється у рамках навчальної дисципліни «Моделювання фінансово-господарської діяльності підприємства», яка є професійно-орієнтованою навчальною дисципліною та формує у студентів комплексне уявлення про основні засади та сучасні реалії здійснення підприємницької діяльності.

Під час освоєння дисципліни студенти мають можливість поглибити своє розуміння умов діяльності конкретного підприємства, оволодіти навичками та вміннями виконання завдань та обов'язків фахівців окремих функціональних підрозділів підприємства, набути досвіду роботи в колективі.

Навчання проходить на основі віртуального роздрібного торговельного підприємства — товариства з обмеженою відповідальністю «Гермес» та його дочірнього підприємства готельно-туристичного комплексу «Гермес-сервіс», яке функціонує в режимі реального часу.

ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА УПРАВЛІННЯ ДП "ГЕРМЕС-СЕРВІС” ТОВ "ГЕРМЕС”

12.06.2013
act