Факультет обліку, аудиту та інформаційних систем
Факультет обліку, аудиту та інформаційних систем

Сфери використання та можливості працевлаштування випускників ФОАІС

обліку, аудиту та інформаційних систем

Види діяльності.
  У структурах Міністерства фінансів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства внутрішніх справ України, Рахункової палати України, Державної фінансової інспекції України, Державної фіскальної служби України, у суб’єктах підприємництва, науково-дослідна та педагогічна діяльність.
Посади.
  Головний бухгалтер; фінансовий директор; бухгалтер; бухгалтер-ревізор; бухгалтер-експерт; керівник групи обліку; контролер-ревізор; економіст з бухгалтерського обліку і аналізу господарської діяльності; економіст з фінансової роботи; економіст; аналітик; ревізор; головний державний податковий інспектор; старший державний податковий інспектор; ревізор-інспектор податкової служби; аудитор; консультант з економічних питань; науковий співробітник; викладач.

Спеціальність "Облік і оподаткування”
Спеціалізація "Державний фінансовий контроль”
Види діяльності.
  Робота у структурах Міністерства фінансів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства внутрішніх справ України, Рахункової палати України, Державної фінансової інспекції України, Державної фіскальної служби, Служби безпеки України; у суб’єктах підприємництва, науково-дослідна та педагогічна діяльність.
Посади.
  Керівник служби; керівник підрозділу; заступник керівника; контролер-ревізор; головний бухгалтер; керівник суб'єкта підприємництва; фінансовий директор; бухгалтер; бухгалтер-ревізор; бухгалтер-експерт; керівник служби внутрішнього аудиту; контролер; керівник служби безпеки; економіст з бухгалтерського обліку і аналізу господарської діяльності; економіст з фінансової роботи; економіст; аналітик; ревізор; головний державний податковий інспектор; старший державний податковий інспектор; ревізор-інспектор податкової служби; директор аудиторської фірми; аудитор; консультант з економічних питань; науковий співробітник; викладач.

Спеціалізація "Аудиторська діяльність”
Види діяльності.
  Робота у суб’єктах незалежного та державного фінансового контролю, структурах Міністерства фінансів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства внутрішніх справ України, Рахункової палати України, Державної фінансової інспекції України, Державної фіскальної служби, Служби безпеки України; у суб’єктах підприємництва, науково-дослідна та педагогічна діяльність.
Посади.
  Керівник вищих контролюючих органів, фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних служб і підрозділів; заступник керівника; начальник контрольно-ревізійного відділу; контролер-ревізор; головний бухгалтер; фінансовий директор; бухгалтер; бухгалтер-ревізор; бухгалтер-експерт; керівник служби внутрішнього аудиту; контролер; керівник служби безпеки; економіст з бухгалтерського обліку і аналізу господарської діяльності; економіст з фінансової роботи; економіст; провідний економіст; аналітик; головний ревізор; ревізор; головний державний податковий інспектор; старший державний податковий інспектор; ревізор-інспектор податкової служби; директор аудиторської фірми; аудитор; консультант з економічних питань; науковий співробітник; викладач.

Спеціалізація "Фінансова аналітика”
Види діяльності.
  Робота у суб’єктах незалежного та державного фінансового контролю, структурах Міністерства фінансів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства внутрішніх справ України, Рахункової палати України, Державної фінансової інспекції України, Державної фіскальної служби, Служби безпеки України; у суб’єктах підприємництва, науково-дослідна та педагогічна діяльність.
Посади.
  Керівник вищих контролюючих органів, фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних служб і підрозділів; заступник керівника; начальник контрольно-ревізійного відділу; контролер-ревізор; головний бухгалтер; фінансовий директор; бухгалтер; бухгалтер-ревізор; бухгалтер-експерт;  контролер; керівник служби безпеки; економіст з бухгалтерського обліку і аналізу господарської діяльності; економіст з фінансової роботи; економіст; провідний економіст; аналітик; головний ревізор; ревізор; головний державний податковий інспектор; старший державний податковий інспектор; ревізор-інспектор податкової служби; консультант з економічних питань; науковий співробітник; викладач.

Спеціальність  "Економіка”
Спеціалізація "Економічна кібернетика”
Види діяльності.
  Консультації з питань інформатизації; створення програм; електронна обробка інформації; робота з базами даних; консультації з питань комерційної діяльності та управління в умовах використання інформаційних технологій; діяльність у сфері бухгалтерського обліку, економічного аналізу та контролю в умовах застосування інформаційних технологій.
Посади.
  Керівник підрозділу комп'ютерних послуг; менеджер інформаційних технологій; розробник обчислювальних систем; аналітик та адміністратор баз даних; адміністратор доступу; адміністратор системи; інформаційний аналітик; системний аналітик; математик-економіст.

Спеціальність  "Інженерія програмного забезпечення”
Види діяльності.
  Консультування щодо типу та конфігурації комп'ютерних технічних засобів та використання програмного забезпечення: аналіз інформаційних потреб користувачів та пошук найоптимальніших рішень; проектування, розроблення та супровід програмного забезпечення, надання послуг з системного аналізу, програмування та супроводу, а також інших спеціалізованих послуг у сфері інформатизації.

Посади.
 Менеджер проекту зі створення програмного забезпечення, аналітик, архітектор програмної системи, програміст, фахівець з тестування програмного забезпечення.

22.04.2013
JuliaGajdaj