Студія сучасного танцю

Культурно-мистецький центр

Студія сучасного танцю «Лайт» Культурно-мистецького центру КНТЕУ була створена 1 вересня 2012 року.

Керівник Кисельова Анна Сергіївна.

На початку своєї діяльності колектив студії налічував лише 8 чоловік: 2 хлопці та 6 дівчат. Та вже незабаром відбувся набір студентів до студії і вже в жовтні місяці «Лайт» налічував 40 учасників і Свій перший офіційний концерт на головній сцені університету колектив студії показав на урочистостях до Дня працівника освіти. Цей виступ став першим серйозним кроком та поштовхом до розвитку культурно-масового життя університету.

Багатогодинні тренування та виступи на різних заходах КНТЕУ та м. Києва  дозволили вийти колективу на новий рівень та захистити честь університету на чисельних хореографічних конкурсах та фестивалях як всеукраїнського так і міжнародного значення. А саме:

• Танцювальному шоу-змаганні з хіп-хопу між вищими навчальними закладами м. Києва  «Formation University»  2013, 2014 роки – призові місця.
  •  Першому та другому Мiжнародному хореографічному фестивалі-конкурсі «Перлини мистецтва» м. Львів 2014 р. – гран-прі та  1 місця у номінаціях ансамбль та колектив.
  • Студ Міс України м. Київ 2014 р.  почесні гості свята.

Студія сучасного танцю «Лайт» є окрасою нашого університету, бере активну участь у культурно-масових та благодійних  заходах.

Запрошуємо Вас до чарівного світу танцю!

тел. 531-48-55
тел. 063 411 39 40