Факультет інформаційних технологій
Факультет інформаційних технологій

Кафедри факультету

інформаційних технологій

До складу факультету входять 3 кафедри:

Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

Кафедра здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійною програмою «Цифрова економіка» зі спеціальності 051 "Економіка" освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр», за освітньо-професійною програмою «Інформаційні технології та бізнес-аналітика (Data Science)» зі спеціальності 124 «Системний аналіз»  освітнього ступеня «бакалавр» і "магістр", за освітньо-професійною програмою «Комп'ютерне та математичне моделювання» зі спеціальності 113 «Прикладна математика»  освітнього ступеня «бакалавр» та за освітньо-науковою програмою «Комп’ютерні науки» зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» освітнього ступеня «Доктор філософії».

Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Кафедра здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійною програмою «Інженерія програмного забезпечення» зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр», за освітньо-професійною програмою «Безпека інформаційних і комунікаційних систем в економіці» зі спеціальності 125 «Кібербезпека»  освітнього ступеня «бакалавр» та за освітньо-науковою програмою «Комп’ютерні науки» зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» освітнього ступеня «Доктор філософії».

Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем

Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем  є випусковою для спеціальностей  122 "Комп’ютерні науки" та 126 "Інформаційні системи і технології" освітніх ступенів "молодший бакалавр" "бакалавр", "магістр" та "доктор філософії".

28.09.2013
shestack