11 квітня 2018 року відбувся "День гостинності у КНТЕУ"
сучасних європейських мов
Викладач кафедри сучасних європейських мов Тернова О.І. провела день гостинності для учнів 10 Б класу Київської гимназії № 290. Під час зустрічі майбутні абітурієнти переглянули фільм про КНТЕУ, заповнили анкети, отримали необхідну інформацію про навчання в КНТЕУ.
Гості відвідали лекційну аудіторію, бібліотеку, музей, стадіон
та поспілкувались зі студентами-першокурсниками
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)