Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Нагородження переможців Олімпіади з іноземних мов

сучасних європейських мов

Викладачи кафедри сучасних європейських мов  Київського національного торговельно-економічного університету вітали сьогодні, 4 грудня 2019,  переможців олімпіади з німецької мови,  метою якої є стимулювання самовдосконалення учнів, зацікавлення їх у якісному й поглибленому вивченні іноземних мов, виявлення, підтримка та розвиток обдарованих студентів. На адресу переможців лунали вітальні слова у зверненні завідувача кафедри сучасних європейських мов доцента Януша О. Б., який підкреслив,  що участь студентів в олімпіадах з іноземних мов та цьогорічні результати дають підстави пишатися такими студентами та їхніми викладачами. Переможцями олімпіади з німецької мови стали:

І місце: Морозова Марина (ФТМ 2-7);

ІІ місце: Малофей Ольга (ФФБС 2-2);

ІІІ місце: Воробйова Анастасія (ФЕМП 2-5)

Бажаємо усім учасникам олімпіади з німецької мови подальших успіхів і чекаємо у наступному році!

остання редакція 12.06.2020