Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Студентська он-лайн конференція на платформі ZOOM

фізичної культури, спорту та реабілітації

В Вінницькому торговельно-економічному інституту (КНТЕУ), 30 квітня 2020 року відбулося засідання студентського круглого столу на тему «Формування умов до рухової активності та здорового способу життя студентської молоді», (дистанційно на он-лайн платформі ZOOM). Мета: вирішення актуальних питань щодо удосконалення процесу фізичного виховання, покращення фізичної підготовленості студентів, пошук обдарованої молоді і мотивування її до занять спортом.

Участь взяли: Крошка Катерина Сергіївна, студентка ФРГТБ 1 курс 17 група; Павлишина Катерина Ігорівна, студентка факультету ФМТП 3 курс 4 група.

Науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фізичної культури Самоленко Тетяна Володимирівна.

остання редакція 30.04.2020