logo
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
logo
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
img

Графік роботи секцій

фізичної культури, спорту та реабілітації

Розклад роботи секцій з дисципліни "Фізичне виховання"
на 2023 - 2024 н.р.


Зав. кафедри: Гамов В’ячеслав Георгійович

Секція: Більярд  

День тижня

Пара

Примітка

Вт. 

ІІ, ІІІ, ІV, V

Гурт. №7 (більярд)

Чт.

ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ

Гурт. №7 (більярд)



Доцент: Короп Михайло Юрійович  

Секція:  Волейбол

День тижня

Пара

Примітка

Вт. VIІ Спортивний манеж №2

Ср.

ІІІ, ІV, V, VI

Спортивний манеж №2

Чт.

ІІІ, ІV, VIІ

Спортивний манеж №2

Сб.

ІV, V

Спортивний манеж №2


                        

Доценти: Паришкура Юлія Володимирівна, Вяла Оксана Миколаївна

Секція: Бадмінтон 

День тижня

Пара

Примітка

Пн.

ІІ, ІІІ, ІV, V

Спортивний манеж № 2

Вт.

ІІ, ІІІ, ІV, V

Спортивний манеж № 2

Чт.

ІІІ, ІV

Спортивний манеж № 2



Ст. викладач: Дембіцька Олена Олександрівна 

Секція: Фітнес, Чирлідинг

День тижня

Пара

Примітка

Вт.

ІІ, ІІІ, IV, V,  VІ

Зал ЛФК

Пт.

ІІ, ІІІ, IV, V,  VІ

Спортивний манеж № 2



Ст. викладач: Гайдай Світлана Іванівна 

Секція: Фітнес

День тижня

Пара

Примітка

Вт.

ІІ, III, IV, V, VІ

Зал Фітнеса

Чт.

ІІ, III, IV, V, VІ

Зал Фітнеса


             
Ст. викладач: Погасій Людмила Іванівна

Секція: Фітнес

День тижня

Пара

Примітка

Пн.

ІІ, III, IV, V, VІ

Зал Фітнеса

Ср.

ІІ, III, IV, V, VІ

Зал Фітнеса


  
Ст. викладач: Хапсаліс Гаяне Левонівна

Секція: Фітнес

День тижня

Пара

Примітка

Пн.

ІІ, III, IV, V, VІ

Зал ЛФК

Чт.

ІІ, III, IV, V, VІ

Зал ЛФК


  
Ст. викладач:
 Янченко Ірина Миколаївна 

  Секція: Фітнес

День тижня

Пара

Примітка

Ср.

ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ

Зал ЛФК

Пт.

ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ

Зал ЛФ



Ст. викладач: Бистра Ірина Ігорівна

Секція: Загальна фізична підготовка, кросфіт

День тижня

Пара

Примітка

Вт.

ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ

Корпус «Л»

Чт.

ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ

Корпус «Л»


                           


Доцент: Чигирин Олександр Григорович

Секція:  Настільний теніс

День тижня

Пара

Примітка

Вт.

ІІ,ІІІ, ІV, V

Спортивний манеж № 2

Ср.

ІІ,ІІІ, ІV, V

Спортивний манеж № 2

Пт.

ІІ,ІІІ

Спортивний манеж № 2



Ст. викладач: Яценко Олексій Валентинович

Секція: Футбол (чоловіки)

День тижня

Пара

Примітка

Пн.

VІ, VІІ

Стадіон

Вт.

V, VІ, VІІ

Стадіон

Ср.

VІ, VІІ

Стадіон

Чт.

V, VІ, VІІ

Стадіон



Доцент: Бойко Олександр Григорович

Секція: Футбол (чоловіки)

День тижня

Пара

Примітка

Пн.

ІІІ, ІV

Стадіон

Вт.

ІІІ, ІV

Стадіон

Ср.

ІІІ, ІV

Стадіон

Чт.

ІІІ, ІV

Стадіон

Пт.  ІІІ, ІV Стадіон


Ст. викладач: Єльцов Денис Сергійович 

Секція: Баскетбол

День тижня

Пара

Примітка

Вт.

І, ІІ,  ІІІ, ІV

Спортивний манеж № 1

Ср.

II, III

Спортивний манеж № 1

Чт.

І, ІІ,  ІІІ, ІV

Спортивний манеж № 1


Ст. викладач: Пивоваров Андрій Анатолійович

Секція: Атлетична гімнастика

День тижня

Пара

Примітка

Пн.

ІІ,ІІІ, ІV, V, VІ

Тренажерна зала корпус «Д»

Ср.

ІІ,ІІІ, ІV, V, VІ

Тренажерна зала корпус «Д»



Ст. викладач: Цибровський Артем Ігорович

Секція: Атлетична гімнастка, перетягування канату

День тижня

Пара

Примітка

Вт.

ІІ, III, ІV

Тренажерна зала корпус «Д»

VІ, VІІ Тренажерна зала корпус «Л»

Чт.

ІІ, III, ІV

Тренажерна зала корпус «Д»

VІ, VІІ Тренажерна зала корпус «Л»

 
Доцент: Клименко Анна Валеріївна

          Секція: Загальна фізична підготовка        

День тижня

Пара

Примітка

Пн.

III, ІV, V,VІ, VІІ

Корпус "Л"

 Чт.

ІІ, III, ІV

Спортивний манеж № 1

V,VІ Корпус "Л"

     
Ст. викладач: Головіна Світлана Сергіївна

Секція:  Загальна фізична підготовка, Футзал

День тижня

Пара

Примітка

Пн. ІІ, III, ІV Спортивний манеж № 1

Чт.

 ІV

Спортивний манеж № 1

Пт.

ІІ, III, ІV, V, VІ, VII

Спортивний манеж № 1


     
Ст. викладач: Анюхін Валерій Валерійович

Секція: Теніс

День тижня

Пара

Примітка

Вт.

ІІІ, ІV

Корти

Ср.

ІІІ, ІV

Корти

Чт.

ІІ, ІІІ, ІV

Корти

Пт.

ІІ, III, IV,

Корти


       
Ст. викладач: Мірошниченко Олена Леонідівна

Секція: Фізична реабілітація

День тижня

Пара

Примітка

Пн.

ІІ, III, ІV, V, VІ

Спортивний манеж № 2

Ср.

ІІ, III, ІV, V, VІ 

Чигоріна 57а, корпус М
(зал реабілітації)


 


Ст. викладач: Гордійчук Богдана Валеріївна

Секція: Фізична реабілітація

День тижня

Пара

Примітка

Вт

ІІ, III, ІV, V, VІ

Чигоріна 57а, корпус М
(зал реабілітації)

Чт.

ІІ, III, ІV, V, VІ

Чигоріна 57а, корпус М
(зал реабілітації)



Ст. викладач: Приходько Віталій Миколайович

Секція: Легка атлетика

День тижня

Пара

Примітка

Пн.

ІІ, ІІІ

Спортивний манеж № 1

Чт.

ІІ

Тренажерна зала корпус «Д»

Пт.

ІІ, ІІІ

Спортивний манеж № 1



Ст. викладач: Нужненко Юрій Іванович

Секція: Бокс

День тижня

Пара

Примітка

Пн.

І, ІІ, ІІІ

Корпус «Л»

Ср. 

І, ІІ, ІІІ, 

Корпус «Л»

Пт.

І, ІІ, ІІІ, ІV

Корпус «Л»



Ст. викладач: Коптєв Костянтин Геннадійович

Секція: Боротьба

День тижня

Пара

Примітка

Вт.

IV, V, VІ 

Корпус «Л»

Ср.

ІІ, ІІІ, IV, V

Корпус «Л», тренажерна зала

Чт.

ІІ, ІІІ, IV

Корпус «Л»

Ст. викладач: Соловйов Володимир Васильович

Секція: Більярд

День тижня

Пара

Примітка

Вт.

ІІІ, ІV

Гурт. №7 (більярд)

Ср.

V

Гурт. №7 (більярд)

Чт.

IV, V

Гурт. №7 (більярд)

21.09.2023
annzo
122349
остання редакція 12.04.2024
43722