Кафедра фізичної культури та спорту

Гайдай Світлана Іванівна

фізичної культури та спорту

ГАЙДАЙ СВІТЛАНА ІВАНІВНА

Старший викладач кафедри фізичної культури

e-mail: s.haydai@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar
ORCID
Researcher

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Проблеми формування засад здорового способу життя та стану здоров’я студентської молоді

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Фітнес»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Старший викладачкафедрифізичноїкультуриКиївськогонаціональноготорговельно-економічногоуніверситету
ДОСВІД РОБОТИ

Старший викладач кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету МОН України з 2005 р. до цього часу.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Короп М.Ю., Гамов В.Г., Черепов О.В., Гайдай С. І., Дембіцька О.О.Результати оцінювання рівня фізичної підготовленості студентів-волейболістів Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ). Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах : зб. наук. пр. / [редкол.: Т. І. Сущенко (голов. ред.) та ін.]. –Запоріжжя : КПУ, 2018. – Вип. 53 (106). – С. 373-379.

2. Гамов В.Г., Гайдай С.І., Ковальова А.О., Приходько В.М. Ефективність застосування тестування студентів у закладі вищої освіти. Актуальныенаучныеисследования в современноммире // Журнал – Переяслав-Хмельницкий, 2018. – Вып. 4(36), ч. 6 – С. 31-34.

3. Корольова О.А., Гайдай С.І.Фізична підготовленість студентів першокурсників / Наука і вища освіта : тези доповідей XXVII Міжнар. наук. конф. студентів і молодих учених, м. Запоріжжя, 14 листопада 2018 р. / Класичний приватний університет. – Запоріжжя : КПУ, 2018. – С. 419.

4. Самоленко Т.В., Ковальова А.О., Янченко І.М.,Головіна С.С., Гайдай С.І., Чайченко Н.Л. Особливості підготовки студентів-легкоатлетів в умовах навчання у закладі вищої освіти. / Медико- біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення, ерготерапії, інклюзивної та спеціальної освіти : матеріали ІV наук.-практ. конф. (м. Луцьк, 13 лютого 2019 р.) / ред. В. В. Чижик. – Луцьк: ЛІРоЛ 2019. – С. 103-105.

5. Швець А.О., Гайдай С.І. Особливості використання новітніх фітнес-трекерів для самоконтролю за станом здоров’я. / Наука і вища освіта : тези доповідей XXVIII Міжнар. наук. конф. студентів і молодих учених, м. Запоріжжя, 14 листопада 2019 р. / Класичний приватний університет. – Запоріжжя : КПУ, 2019. – С. 432.

6. Чорнокозинська Я.П., Гайдай С.І. Оздоровчий фітнес. Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії і перспективи [Електронне видання] : тези доповідей VІ Всеукр. студ. наук. конф. (Київ, 25 березня 2020 р.) / відп. ред. А. А. Мазаракі. – Київ : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2020. – С. 314-315.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Центр фізичного здоров’я населення, м. Києва «Спорт для всіх» Деснянського р-ну, 03.09–29.09.2012 р.
  • Центр фізичного здоров’я населення, м. Києва «Спорт для всіх» Деснянського р-ну, 01.03-02.04.1918 р.
  • 20 th  Nike Training  Club Convention, Kyiv, 16-17 March,2019.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Заступник декана зі спортивно-масової роботи факультету торгівлі та маркетингу

ХОБІ

подорожі