Кафедра фізичної культури та спорту

Єльцов Денис Сергійович

фізичної культури та спорту

ЄЛЬЦОВ ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ

Старший викладач кафедри фізичної культури

e-mail: d.yeltsov@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

Researcher

GoogleScholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Особливості підготовки спортсменів в ігрових видах спорту, здоровий способ життя та рекреація.

ДИСЦИПЛІНИ

Фізичне виховання. Баскетбол

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Викладач з фізичного виховання Національний технічний університет України 2005 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • Головний тренер чоловічої баскетбольної команди Київського торговельно-економічного унiверситету з 2011 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри фізичної культури Київського торговельно-економічного унiверситету з 2011 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри фізичного виховання Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка 2005 - 2009 р.
  • викладач кафедри фізичного виховання Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка 2004 р.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
  • Єльцов Д.С., Короп М.Ю. Фізичне виховання. Баскетбол. Методичні рекомендації щодо практичних занять студентів.- Київ, КНТЕУ, 2014р.- 30 с.
  • Дембіцька О.А. Єльцов Д.С. Фізичне виховання. Бодіфлекс. Методичні рекомендації щодо практичних занять студентів. - Київ, КНТЕУ, 2014р.- 30 с.
  • Єльцов Д.С., Короп М.Ю. Фізичне виховання. Баскетбол 3х3. Методичні рекомендації щодо практичних занять студентів.- Київ, КНТЕУ, 2016р. - 30 с.
  • М’ясоєденков М.Ю., Чайченко Н.Л., Яценко О.В., Черепов О.В., Єльцов Д.С., Костюкович О.П., Дембіцька О.О. Збірник методичних матеріалів до практичних занять студентів. Фізичне виховання в КНТЕУ. – К.: Київ.нац. торг-екон. ун-т. 2016. – 92 с.
  • Єльцов Д.С., Короп М.Ю. Робоча програма. Фізичне виховання. Баскетбол.- Київ, КНТЕУ, 2017 р. - 10 с.
  • Єльцов Д.С., Короп М.Ю. Фізичне виховання. Баскетбол. Методичні рекомендації щодо практичних занять студентів. - . Київ, КНТЕУ, 2017 р.-  30 с.
  • V.G. Gamov., M.Y. Korop, N.L. Chaychenko, L.B. Bykovska, T.V. Samoylko,  E.A. Dembitska,   D.S. Yeltsov,   I.V. Gamova   PHYSICAL EDUCATION CURRICULUM Academic Degree   «Bachelor» Fields of Science  05 «Social and Behavioral Sciences Maragement and Administration 07». - Kyiv, KNUTE, 2017. – 11 s.
  • Єльцов Д.С. Характеристика складових передіогрової розминки баскетболістів високої кваліфікації матеріали LXVIII Міжнар. наук. конф. «Актуальні дослідження в сучасному світи» (26–27 грудня 2020 р.).  – Переяслав, 2020.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Федерація баскетболу м. Києва 2018 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Заступник декану ФФО з спортивної роботи.
ХОБІ

Спорт, фізична культура, подорожі, музика.

19.02.2021
остання редакція 01.03.2021