Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Єльцов Денис Сергійович

фізичної культури, спорту та реабілітації

ЄЛЬЦОВ ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ

Старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації

e-mail: d.yeltsov@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher

GoogleScholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Особливості підготовки спортсменів в ігрових видах спорту, здоровий способ життя та рекреація.

ДИСЦИПЛІНИ

Фізичне виховання. Баскетбол

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Викладач з фізичного виховання Національний технічний університет України 2005 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • Головний тренер чоловічої баскетбольної команди Державного торговельно-економічного унiверситету з 2011 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації Державного торговельно-економічного унiверситету з 2011 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри фізичного виховання Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка 2005 - 2009 р.
  • викладач кафедри фізичного виховання Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка 2004 р.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
  • Єльцов Д.С., Короп М.Ю. Фізичне виховання. Баскетбол. Методичні рекомендації щодо практичних занять студентів.- Київ, КНТЕУ, 2014р.- 30 с.
  • Дембіцька О.А. Єльцов Д.С. Фізичне виховання. Бодіфлекс. Методичні рекомендації щодо практичних занять студентів. - Київ, КНТЕУ, 2014р.- 30 с.
  • Єльцов Д.С., Короп М.Ю. Фізичне виховання. Баскетбол 3х3. Методичні рекомендації щодо практичних занять студентів.- Київ, КНТЕУ, 2016р. - 30 с.
  • М’ясоєденков М.Ю., Чайченко Н.Л., Яценко О.В., Черепов О.В., Єльцов Д.С., Костюкович О.П., Дембіцька О.О. Збірник методичних матеріалів до практичних занять студентів. Фізичне виховання в КНТЕУ. – К.: Київ.нац. торг-екон. ун-т. 2016. – 92 с.
  • Єльцов Д.С., Короп М.Ю. Робоча програма. Фізичне виховання. Баскетбол.- Київ, КНТЕУ, 2017 р. - 10 с.
  • Єльцов Д.С., Короп М.Ю. Фізичне виховання. Баскетбол. Методичні рекомендації щодо практичних занять студентів. - . Київ, КНТЕУ, 2017 р.-  30 с.
  • V.G. Gamov., M.Y. Korop, N.L. Chaychenko, L.B. Bykovska, T.V. Samoylko,  E.A. Dembitska,   D.S. Yeltsov,   I.V. Gamova   PHYSICAL EDUCATION CURRICULUM Academic Degree   «Bachelor» Fields of Science  05 «Social and Behavioral Sciences Maragement and Administration 07». - Kyiv, KNUTE, 2017. – 11 s.
  • Єльцов Д.С. Характеристика складових передіогрової розминки баскетболістів високої кваліфікації матеріали LXVIII Міжнар. наук. конф. «Актуальні дослідження в сучасному світи» (26–27 грудня 2020 р.).  – Переяслав, 2020.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Федерація баскетболу м. Києва 2018 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Заступник декану ФФО з спортивної роботи.
ХОБІ

Спорт, фізична культура, подорожі, музика.

остання редакція 03.04.2024