Кафедра фізичної культури та спорту

Дембіцька Олена Олександрівна

фізичної культури та спорту

ДЕМБІЦЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Старший викладач кафедри фізичної культури та спорту

e-mail: o.dembitska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar

ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

формування здорового способу життя студентської молоді, діджиталізація сфери фітнесу, event-менеджмент спортивних заходів

ДИСЦИПЛІНИ

"Фізичне виховання. Фітнес", чирлідинг

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Магістр з фізичного виховання, Національний університет фізичного виховання і спорту України, 2008 р.
  • Спеціаліст з фізичного виховання, Національний університет фізичного виховання і спорту України, 2007 р.
  • Магістр з публічного управління та адміністрування, Київський Національний торговельно-економічний університет, 2021 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • Старший викладач кафедри фізичної культури та спорту Державного торговельно-економічного університету, 2014р. – до цього часу
  • Заступник декана з навчально-виховноїроботи факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, 2017-2018рр.
  • викладач кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету, 2011-2014рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Фітнес-конвенція «ProFitConvention2015», м. Київ, 2015 р.
  • Федерація аеробічної гімнастики і фітнесу України, Міжнародний семінар з теорії і методики підготовки суддівства з черлідингу (ЕСА), 2015 р.
  • КНТЕУ, навчально-методичний семінар: «Викладач-студент: психологічні особливості ефективної взаємодії в процесі навчання», 2018 р.
  • Федерація чирлідингу та чирспортуУкраїни, 2018 р.
  • КНТЕУ, атестація щодо володіння державною мовою, 2018 р.
  • 20 thNikeTrainingClubConvention, Kyiv, 16-17 march 2019
  • Федерація чирлідингу та чирспортуУкраїни, Всеукраїнський тренерсько-суддівський конгрес з чирлідингу, м.Київ, 2019 р.
  • Курс "Цифрові інструенти Google для освіти", Поглиблений рівень, Академія цифрового розвитку, 2022 р., Сертифікат № GDTfE-04-П-01009
  • Всеукраїнський семінар-практикуму: Цифрова майстерня «Організація освітнього процесу з використанням цифрових інструментів» для фахівців освітньої галузі «Фізична культура», 2022 р., Сертифікат № ФК-1783
  • Всеукраїнський семінар-практикум «Освітній марафон практик: Фітнес-технології для розвитку фізичних якостей на заняттях фізичної культури», Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», 2022р., Сертифікат № ФК-2622
  • Онлайн-тренінг «Написання грантових заявок», ДТЕУ, сертифікат № 1/2022
  • Федерація чирлідингу та чирспортуУкраїни, 2023 р.
НАГОРОДИ

- Диплом Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, 2023 р.

- Подяка Федерації чирлідингу та чирспорту України за значний внесок у розвиток та популяризацію чирлідингу, 2022 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Тренер збірної ДТЕУ з чирлідингу, 2015 р. до цього часу.
  • Відповідальна за проведення змагань з чирлідингу в рамках Спартакіади ДТЕУ.
  • Член приймальної комісії для проведення творчого конкурсу за спеціальністю 017 "Фізична культура і спорт", 2022-2023 рр.
  • Член екзаменаційної комісії із захисту ВКР спеціалізація "Міжнародний спортивний менеджмент та рекреація", 2021-2022 рр.
  • Член Федерації чирлідингу та чирспортуУкраїни, з 2016 р.
  • Заступник декана з навчально-виховної роботи факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, 2017-2018рр.
  • Технічний секретар приймальної комісії КНТЕУ, 2013-2017рр.
ХОБІ

подорожі, книги, мистецтво