Кафедра фізичної культури та спорту

Анюхін Валерій Валерійович

фізичної культури та спорту

АНЮХІН ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

Старший викладач кафедри фізичної культури

e-mail: v.aniukhin@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фізична культура і спорт

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Теніс»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• викладач фізичного виховання (ОС «спеціаліст»), Національний університет фізичного виховання і спорту України , 2007р.
  • магістр з фізичної реабілітації за спеціальністю «Фізична реабілітація», Національний університет фізичного виховання і спорту України, 2008р.

ДОСВІД РОБОТИ

• старший викладач кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету, 2020 р.до цього часу.
  • Тренер-викладач з тенісу Міжнародної тенісної академії, 2015-2016 рр.
  • тренер-викладач з тенісу Дитячо-юнацької спортивної школи №23 м. Києва, 2006р. до цього часу.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

• Бистра І.І., Клименко А.В., Анюхін В.В. Дистанційне навчання студентів кафедри фізичної культури в секції “Великий теніс”, матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м.Київ, 2-3 жовтня 2020р.—К.: Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського, 2020.-96.(14). ISBN-978-966-247-2

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Неодноразовий призер і чемпіон кубка та чемпіонату України, а також міжнароних змагань з тенісу.
  • Майстер спорту України з тенісу.
  • Почесна грамота за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, вихованння підростаючого покоління, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, 2012р.
  • Подяка Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду здоровому способу життя в Деснянському районі 2014р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут післядипломної педагогічної освіти, 2017р.
  • Національний університет фізичного виховання і спорту України, 2013р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Тренер з тенісу