Кафедра фізичної культури та спорту

Погасій Людмиа Іванівна

фізичної культури та спорту

ПОГАСІЙ ЛЮДМИА ІВАНІВНА

Старший викладач кафедри фізичної культури

e-mail: l.pohasii@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

Researcher

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Сучасні тенденції розвитку сфери фізичної культури і спорту

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Фітнес»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
ДОСВІД РОБОТИ
  • Старший викладач кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету МОН України з 1986 р. до цього часу
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
  • Дедух М.О., Погасій Л.І. Вплив гендерних особливостей учнівської молоді  на залучення до занять спортом. / НАУКОВИЙ ЧАСОПИС Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія № 13. «НАУКОВО ПЕДАГОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ / ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ/» 36. наукових праць / За ред. О. В. Тимошенка. К.: Вид – К.: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2018. – Випуск 10 (104) 18. –  С. 31-36.
  • Круцевич Т.Ю., Іванік О.Б., Погасій Л.І.Якість життя і фізична активність чоловіків і жінок другого зрілого віку / НАУКОВИЙ ЧАСОПИС Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія № 15. «НАУКОВО ПЕДАГОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ / ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ/» 36. наукових праць / За ред. О.В. Тимошенка. К.: Вид – К.: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2019. – Випуск 2 (108)19. – С. 95-99.
  • Міхальчук А., Погасій Л.І. Сучасні підходи та тенденції організації в початкових школах країн Європи процесу фізичного виховання. / III Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасний рух науки». Міжнародний електронний науково-практичний журнал «WayScience». – №2 (2). – Дніпро, 2018. – С. 409-415.
  • Марченко О.Ю., Погасій Л.І. Потреба у досягненні успіху як складова мотивації до занять фізичною культурою / Науковий журнал «Молодой вчений» № 4.2 (56.2) квітень 2018 р. -   С. 15-20.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Грамота КНТЕУ «За сумлінну працю», 2009 р.
  • Почесна грамота КНТЕУ «За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в освітянську справу»,  2010 р.
  • Лист подяки КНТЕУ «За сумлінну багаторічну працю», 2010 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Центр фізичного здоров’я населення, м. Києва «Спорт для всіх» Деснянського р-ну, 03.0929.09.2012 р.
  • Центр фізичного здоров’я населення, м. Києва «Спорт для всіх» Деснянського р-ну, 01.03-02.04.1918 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Заступник декана зі спортивно-масової роботи факультету економіки, менеджменту та психології
ХОБІ

робота на присадибній ділянці