Кафедра менеджменту готельно-ресторанного бізнесу

Романчук Людмила Дмитрівна

менеджменту готельно-ресторанного бізнесу

РОМАНЧУК ЛЮДМИЛА ДМИТРІВНА

Доцент кафедри менеджменту готельно-ресторанного бізнесу

e-mail: l.romanchuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

стратегічний маркетинг, ціннісно орієнтоване управління

ДИСЦИПЛІНИ

“Менеджмент готелів і ресторанів”, “Стратегічний маркетинг готелів і ресторанів, “Стратегічний маркетинг крафтових виробництв”, “Ціннісно орієнтоване управління”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • захистила дисертацію на тему: "Управління маркетинговими комунікаціями курортно-рекреаційного підприємства", 2020 р.
  • технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів (ОС «спеціаліст»), Український державний університет харчових технологій, 1998 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • старший викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України  з 2020 р. до цього часу.
  • заступник декана факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України з  2015 до цього часу.
  • асистент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015 – 2020 рр.
  • асистент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2011 – 2015 рр.
  • асистент кафедри інженерно-технічних дисциплін Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007-2008 р.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та  з нагоди Дня працівників освіти,  2019 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за високі досягнення, значний особистий внесок у науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня працівників освіти 2015 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Training program «Innivative on-line educational technologies in a globalpandemic: non-formal education practices», Mercur Academy of Professional  Education, Technical University Kosice. Тема:. Slovak republic, 2020 р.

Training program «European Integration: Models of Students Practical Training», University  of  Presov and Mercur Academy of Professional  Education, Kaluza Professional development at European universities, 2019 р.

Курс  «Основи цифрового маркетингу  Google Digital Workshop, 2019 р

Training program University  of  Presov and Mercur Academy of Professional  Education, Kaluza Professional development at European universities, 2019.

Навчальний тренінг щодо системи управління готелем "FIDELIO V8 – нове покоління систем управління готелем", КНТЕУ, 2018 рр.

ХОБІ подорожі, ландшафтний дизайн, полювання на новий досвід

14.02.2021
остання редакція 13.06.2024