Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

Викладацька А-536
А-521

Марія КУЛИК

гарант освітньо-професійної програми початкового (короткого циклу) рівня вищої освіти "Готельно-ресторанна справа" за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа»

m.kulyk@knute.edu.ua

Алла РАСУЛОВА

гарант освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти "Готельно-ресторанна справа" за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа»

a.rasulova@knute.edu.ua

Тетяна ТКАЧУК

гарант освітньо-професійної програми першого  (бакалаврського) рівня вищої освіти «Менеджмент туристичного та готельно-ресторанного бізнесу» за спеціальністю 073 «Менеджмент»

t.tkachuk@knute.edu.ua

Маргарита БОЙКО

гарант освітньо-професійної  програми другого (магістерського) рівня вищої освіти  "Міжнародний готельний і ресторанний бізнес" за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа»

m.boyko@knute.edu.ua

Надія ВЕДМІДЬ

гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти "Готельний і ресторанний девелопмент" за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа»

n.vedmid@knute.edu.ua

Мирослава БОСОВСЬКА

Гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Лакшері менеджмент і маркетинг» за спеціальністю 073 «Менеджмент»

m.bosovskaya@knute.edu.ua

Алла ОХРІМЕНКО

гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти  «Менеджмент і бізнес-адміністрування у сфері гостинності» за спеціальністю 073 «Менеджмент»

a.okhrimenko@knute.edu.ua

20.04.2013