Кафедра фінансів

доцент кафедри фінансів

e-mail: t.rotova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ страхування; експертиза у страхуванні.
ДИСЦИПЛІНИ «Страхування», «Страхові послуги», «Світовий страховий ринок»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри фінансів, з 2004 р.

кандидат економічних наук, спеціальність 08.06.02  - Підприємництво, менеджмент та маркетинг. Тема дисертації: «Управління прийнятими на страхування ризиками», 2002 р.

Економіст, Донецький державний університет, 1974-1979 рр.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри фінансів КНТЕУ з 2014 р. дотепер.

начальник навчально-методичного відділу, заступник керівника Вищої школи педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету,
1998-2014 рр.

старший викладач кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету, 1995-2004 рр.

заступник директора учбово-методичного кабінету Міністерства фінансів України, 1992-1998 рр.

економіст контрольно-виробничої лабораторії Київського облагропрома, 1990-1992 рр.

викладач, Донецький економічний технікум, 1979-1990 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Знак Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення», 2017 р.

Дипломант щорічної премії в галузі страхування в Україні Фонду О.Сосіса (за вагомий внесок у підготовку високо професійних кадрів для страхового ринку України, якісне науково-методичне забезпечення навчального процесу зі страхових дисциплін, підготовка обдарованої молоді для участі у міжнародних студентських конкурсах та олімпіадах. Голосування 64 експертів в номінації «За внесок у розвиток страхової науки»), 2012 р.

Знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти», 2002 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування у страхових компаніях: «Інвестсервіс», «Вексель», «Скайд».

Навчання за однією з програм проекту TACIS («Плюси та мінуси збуту страхових продуктів») та отримання відповідного Сертифікату.

За результатами завершення циклу занять за міжнародними стандартизованими програмами Проекту TACIS “Підтримка страхового сектору України» отримала сертифікат рівня «Експерт з питань страхування».

Щорічна участь у семінарах англійської компанії Oakeshot Insurance Consultants Ltd в Україні (брокера Ллойд).

Постійне відвідування Форумів, семінарів, круглих столів зі страхової тематики та питань педагогіки.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Член редакційної колегії спеціалізованого журналу зі страхування та перестрахування «Страхова справа»
ХОБІ художня література, подорожі, кулінарне мистецтво

14.02.2021