Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА SCOPUS
Web of Science ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Маркетинг  та менеджмент у готельному  та ресторанному бізнесі, брендбукінг, просування готельного та ресторанного продукту, управління крафтовим бізнесом, сервісологія у сфері гостинності.

ДИСЦИПЛІНИ

“Менеджмент готелів і ресторанів”, “Стратегічний маркетинг готелів і ресторанів, “Стратегічний маркетинг крафтових виробництв”, “Ціннісно орієнтоване управління”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Кандидат економічних наук, 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) , тема дисертації "«Управління розвитком інноваційного потенціалу підприємств легкої промисловості», 2015 р.

Економіка підприємства, Державну академію легкої промисловості України, 1999 р.

ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу, з 2020 р. до цього часу.
  • виставкова компанія «Parus Expo Media», керівник відділу реклами та зовнішніх зв’язків, 2017-2018 рр.
  • доцент кафедри міжнародної економіки,Національний університет харчових технологій, 2016-2017 рр.
  • старший викладач кафедри менеджменту, Київський національний університет технологій та дизайну, 2009 – 2016 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України,  2018р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Стажування за програмою підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників «Наукові розробки, передові технології, інновації: міжнародна співпраця та мобільність» травень-червня 2017 року Mendel University in Brno (м.Брно, Чехія) Сертифікат №1043 обсягом 108 год.
  • Програма підвищення кваліфікації «Креативні технології, інноваційний підхід, менеджмент організацій: міжнародна співпраця та мобільність у соціокультурній сфері». 29.10 - 03.11.2018 Mendel University in Brno (м.Брно  Чехія), Academy of Performing Arts in Prague (м.Прага), Technical University of Ostrava (м.Острава), Eastern European Center of the Fundamental Researchers. Сертифікат № 2141 обсягом 108 год.
  • Cтажування 9-12 квітня 2019 року «Туризм ХХІ століття: глобальні виклики та цивілізаційні цінності» (Словаччина), (Certificate № 001/31-2019 advanced Professional development at European universities of Slovak republic, 09-12.2019, Strategic partnership of Ukraine with EU partnership in sphere  of education and science by Program 120 hours or 4 credits ECTS) обсягом 120 годин.
  • Стажування 21–26 жовтня 2019 року кваліфікації  «Креативні технології, інноваційний підхід, менеджмент організацій: міжнародна співпраця та мобільність у  соціокультурній сфері». University in Brno (м.Брно  Чехія), Academy of Performing Arts in Prague (м.Прага), Technical University of Ostrava (м.Острава), Eastern European Center of the Fundamental Researchers. Сертифікат № 2624 обсягом 180 годин.
  • Курс  «Основи цифрового маркетингу  Google Digital Workshop, 2019 р
  • Стажування за програмою підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників    «Креативні технології, інноваційний підхід, менеджмент організацій: міжнародна співпраця та мобільність у  соціокультурній сфері». 14.09.2020 - 02.10.2020 University in Brno (м.Брно  Чехія), Academy of Performing Arts in Prague (м.Прага), Technical University of Ostrava (м.Острава), Eastern European Center of the Fundamental Researchers. Сертифікат № 2715 обсягом 180 годин.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Член оргкомітету VI Міжнародної науково-практичної конференції: «Економічний розвиток: теорія, методологія, управління» (м.Прага (Чехія),
    27-29 листопада 2019 року). Сертифікат №2360 від 29.11.2019 р.

Практичні результати: видано збірник наукових праць та тез доповідей конференції:

• Участь у проведенні Днів відкритих дверей, Дня університету;
  • Ведення сторінок Instagram, Телеграм-каналу кафедри;
  • Профорієнтаційна робота (ЗОШ №307, гімназія «Троєщина»)
  • Виконання обов'язків наставника групи (ФРГТБ гр.1-3 і гр.2.-2)
ХОБІ подорожі, hand made, фотографування, музика, психологія

14.02.2021